Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo na T-HT bi pesimisti rekli loše izvješće, a optimisti da fondovi ruše za dobar ulaz i rast budući.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mah, evo ja sam se malo ukeširao,jedno 30% ali ne zato da bi dokupljivao već da uštedim na apaurinima. Jednostavno nisam objektivno spreman pratiti tržište kad sam 100% in.

Postoje dionice sa buducnoscu i fundamentima i P/E ratijima ispod 20 sto dugorocno znaci miran san ali kod nas ocito nista ne moze bez skandala i zastrasivanja.

Ne znam koliko vas cita optionmastera ali jako je lijepo napisao u zadnjem postu psihologiju djeteta. Kad ga jednom preplasis sa velikim “BU!” ono ce se uplasiti i poceti plakati, medjutim ako to ponovis vise puta za redom, dijete ce poceti to dozivljavati kao igru i smijat ce vam se. Tako i ove igre zastrasivanja na nasem marketu djeluju kao BU koji se svaki mjesec ponavlja.

ja sam si umjesto apaurinčeka podebljal ht kad ga već tako bagatelno nude a počistio par dionica sa upitnikom.kaj se mene tiće može sad i snjeg opast.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Bogami dobro ronimo, indeks

-2,07%[smiley9]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ljudi šta mislite o đuri hoće li on konačno krenuti sa rastom?

Sto je s inom? Izgleda izvjesce i nije nesto…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

-2,54% indeks

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Upravo se spremam to napisati, Ina ispod 2600, crobex 4993,66 [smiley8]

sve će ovo narod pozlatiti!

dan je pametniji od noći

INA nakon dužeg vremena ispod 2600 kuna[smiley8]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A što ste očekivali od INE davno sam napisao svoje mišljenje i predvidio ovo.
Tada ste me pojeli živog na temi Ina.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Jel se vidi kakav izlaz iz ovog crvenila? Baš me zanima dokle će ovako…[smiley16]

I tko sad prodaje DLKV? Veliki ili mali? Ovaj stavio na prodaju 1400 kom na 1500 kn i kupuje od ovih koji se guraju ispod njega. No, neću više , muka mi je već od tog objašnjavanja.

New Report

Close