Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pogledajte si većinu dionica koja je bila najniža cijena dana a koja je zadnja. Upravo ono o čemu sam pisao. Pogotovo vi početnici. Evo, imam kod kuće drva za cijepanje. 200 kuna na dan, imate siguran dobitak.

Tenkista imaš određeno iskustvo al si dokazao da dosta rijetko ostaješ čvrst kad dođu “kišni dani” na burzi i zbog toga si se ne malo puta udarao u glavu!!!
A sad kad pročitam još da si u stanju procijeniti trend unutar jednog dana,to je malo TOO MUCH!!!!

Živio ti meni al amo malo “spustit loptu na zemlju”,nećemo se igrati proroka!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Ovo je prestrašno gledati kako brokeri deru rulju na HT-u. Netko pokupi sve do 369,95 i odmah nakon toga desetak prodaja po bidu 366 od 63 komada[smiley2]. Uopće ih nije briga. Još se dobro drži HT.

Danas su novi dioničari postali paničari većina više i nisu dioničari [smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

bit ce ona stara:
danas po bidu, a sutra glavom po zidu [smiley2][smiley2]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Danas su novi dioničari postali paničari većina više i nisu dioničari [smiley2]

biti će opet čarapana d.o.o. [smiley2]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Danas su novi dioničari postali paničari većina više i nisu dioničari [smiley2]

Nadam se da se neće vraćat, ali mislim da u ovome ima više prstiju, fondovi pogotovo…

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Ovo je prestrašno gledati kako brokeri deru rulju na HT-u. Netko pokupi sve do 369,95 i odmah nakon toga desetak prodaja po bidu 366 od 63 komada[smiley2]. Uopće ih nije briga. Još se dobro drži HT.

Kupnja – HT-R-A
200 366,20
404 366,19
332 366,18
237 366,15
137 366,13

Prodaja – HT-R-A
43 367,00
189 368,00
33 369,00
63 369,80
41 369,94

HT je neka druga priča. Malo malo pa bude tako. Strpljenje.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ljudi morate shvatiti da je broker stroj za proviziju.Nema tu nikakvih osjećaja,to je profesionalna deformacija.
Što više provuće naloga to je više zaradio.
Hoće li gubiti vrijeme objašnjavajući kako bi trebalo s nalogom malo gore-dole itd.???

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Izvješća za 3Q u ovoj ludnici nisu ni važna,gledam tisak i ne mogu vjerovati da se ne miče…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Izvješća za 3Q u ovoj ludnici nisu ni važna,gledam tisak i ne mogu vjerovati da se ne miče…

Sutra će…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Mah, evo ja sam se malo ukeširao,jedno 30% ali ne zato da bi dokupljivao već da uštedim na apaurinima. Jednostavno nisam objektivno spreman pratiti tržište kad sam 100% in.

Postoje dionice sa buducnoscu i fundamentima i P/E ratijima ispod 20 sto dugorocno znaci miran san ali kod nas ocito nista ne moze bez skandala i zastrasivanja.

Ne znam koliko vas cita optionmastera ali jako je lijepo napisao u zadnjem postu psihologiju djeteta. Kad ga jednom preplasis sa velikim “BU!” ono ce se uplasiti i poceti plakati, medjutim ako to ponovis vise puta za redom, dijete ce poceti to dozivljavati kao igru i smijat ce vam se. Tako i ove igre zastrasivanja na nasem marketu djeluju kao BU koji se svaki mjesec ponavlja.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Na ERNT pucaju brane… Bit ce belaja ako padne ispod 3000.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close