Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Počišćena INGRA, kupnje preko 55 000 190 komada, rupice na prodaji..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

vipy:

Cerupanje pilica u tijeku………”

hehe.. bome da …
onaj tko je kupio viro na 1750 a danas je na 1390 je dobro očerupan ..
a i onaj tko je kupio igh na 15 300 a danas je 12 800 je isto pošteno očerupan ..

burza je postala super-volatilna .. oscilacije su značajne ..

IGH – Preko 100 milijuna je prošlo na tim razinama

Hell is Empty and all the Devils are Here


IGH – Preko 100 milijuna je prošlo na tim razinama

Prošlo je i DLKV preko 100 milijuna iznad 1500 kuna.

No respect

ti milijuni kratkoročno ne moraju ništa značiti, ali dugoročno da

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

budd:

IGH – Preko 100 milijuna je prošlo na tim razinama

Prošlo je i DLKV preko 100 milijuna iznad 1500 kuna.

Ak se ne varam , iznad 1700!!!

Ma sve je to što pričate sasvim u redu. Prošli su silni milioni na visokim razinama i kod DLKV,IGH,INGR itd….

Međutim mislim da je osnovni pokretač i motor (trenutno kočnica) tržišta HT…Mislim da je uz loše geop. stanje u regiji osnovni generator nervoze na tržištu kretanje cijene dionice HT…
Da je kojim slučajem HT probio 400 kuna, sve bi izgledalo puno drugačije IMHO…Mislim da će to biti donja granica za oslobađanje kapitala spremnog na ponovni ulazak u tržište….

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

ATPL se uspješno brani pod naletima bure [smiley2]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Na Kabi i PBZ-u bi netko potegnuo ali nema što![smiley1]
Ima ali mora dublje ruka u džep![smiley2]

Ovo je ipak komentar trgovanja:
1. Isprike svim gradjanima hrvatske(svih nacionalnosti) za bilo koju napisanu pogrdnu rijec.
Ali rukovodstvo nase najvece banke PBZ ne moze maknuti od sebe odgovornost za ovakvu prijevaru svojih klijenata poluproizvodom PBZInvestorom.
Tako dobro smisljeno, da je tesko vjerovati u slucajne teskoce izazvane objektivnim problemima???

Mnogi nisu bili u mogucnosti dati nalog za kupnju ADRS-p-a sada dok je povoljno, a u isto vrijeme PBZ-ovi bankari skupljaju svaki dan po vise od tisucu dionica i to 1.PBZ skrbnicki od 10 prvih dionicara ADRS-p-a zadnjih 6dana pogledajte kako nadokupljuje.

Datum_____: 24.10.07__25.10.07__26.10.07__29.10.07__30.10.07__31.10.07

PBZ D.D.__: 500.560___501.150___501.450___502.856___504.556___506.356

PBZ D.D.__: 500.560___+++590___+++300___+++1406___+++1700___+++1800

Kao sto vidite kolicine ADRS-p-a se povecavaju iz dana u dan. Bankar PBZ-a nemora cekati zeleno semafora, a sta tek sa ostalim dionicama danas kao PODR (KOEI) za koju je izasla dobra vijest kao i prosli tjedan na gradjevincima.
Zatim te gluposti oko prepisivanja naloga, sto znaci i kad uspijete zadati nalog, prvo ga vidi PBZ bankar pa ako mu je na putu stavi svoj nalog ispred njega, nevazno da li je kupnja ili prodaja (hoce jeftino kupit ili brzo izaci iz padajucih IGH, DLKV, INGR).
To nemoze nitko kontrolirati niti dokazati (Samodol ni HANFA) jer se odigrava interno kod PBZ brokera. To je ono sto ni Pbz007 nezna. To zna samo jedan broker i bankar.

A na HT-u vam je to slijedeca kolicina po gornjim datumima i PBZ.D.D skrbnici je 10. ovaj puta:

PBZ D.D.__: 177.614__+++6648___+++1672___+++4534___+++3501___+++4062 (198.031) dinica HT-RA. Znaci u 5 dana kupljeno vise od 20.000 dionica HT-r-a.

Svima mora biti jasno da je to medjusobno povezano, a osteceni su i jaci igraci od malih gradjana.

I tome treba stati na kraj.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

Postoji knjiga naloga tako da ti priča pada u vodu. Sada, da li postoji dogovor HANFA-PBZ ne znam, ali nije samo tako moguće manipulirati što ne znači da je nemoguće.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pogledajte si većinu dionica koja je bila najniža cijena dana a koja je zadnja. Upravo ono o čemu sam pisao. Pogotovo vi početnici. Evo, imam kod kuće drva za cijepanje. 200 kuna na dan, imate siguran dobitak.

PBZ,ona dva naloga na kupnji preskaču jedan drugoga sve po lipu,dvije.Slabo im ide danas sakupljanje.[smiley7]

New Report

Close