Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja njušim isto….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

-1,75%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

crobex: -1.75% 5033.72 . ide gore…


DLKV je prije 15-ak dana na 1750-1900 kn bio jeftin , lupalo se nemilice po asku, prošlo je onako odokativno bar 30-ak Mkn .. dok je danas previše i 1470 kn za dionicu .. netko bez emocija i sa ponešto racionalnosti bi se upitao pa što se u međuvremenu promijenilo da je cijena pala 25%?

Izašlo izvješće za 3Q.[smiley2]


crobex: -1.75% 5033.72 . ide gore…

Gore se može svakako protumačiti. [smiley11]

No respect


_Mrzljak_: ” DLKV je prije 15-ak dana na 1750-1900 kn bio jeftin , lupalo se nemilice po asku, prošlo je onako odokativno bar 30-ak Mkn .. dok je danas previše i 1470 kn za dionicu .. netko bez emocija i sa ponešto racionalnosti bi se upitao pa što se u međuvremenu promijenilo da je cijena pala 25%? ” Izašlo izvješće za 3Q.[smiley2]…

ok … onda mi se logično nameće sljedeće pitanje; zbog čega je u prvom redu i rasla cijena i to sa cca 1250-1300 do čak 1900 ..?
botom line ; stigli pilići na tržište i nastala je buka i nered .. [smiley2][smiley1]

Cerupanje pilica u tijeku………

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Bolje rečeno klanje…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

vorda:

_Mrzljak_: ” DLKV je prije 15-ak dana na 1750-1900 kn bio jeftin , lupalo se nemilice po asku, prošlo je onako odokativno bar 30-ak Mkn .. dok je danas previše i 1470 kn za dionicu .. netko bez emocija i sa ponešto racionalnosti bi se upitao pa što se u međuvremenu promijenilo da je cijena pala 25%? ” Izašlo izvješće za 3Q.[smiley2]…”

ok … onda mi se logično nameće sljedeće pitanje; zbog čega je u prvom redu i rasla cijena i to sa cca 1250-1300 do čak 1900 ..?
botom line ; stigli pilići na tržište i nastala je buka i nered .. [smiley2][smiley1]

Mogao si napisati zašto je porasla sa 100 kn?
Zašto je HDEL porasla sa 100 kn? Zašto Mađarska nema more?

Mislim da je vrijeme za uvodjenje investicijskog savjetnika… da ljudi ne izgube sve novce sto su doblil na hteju

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Cerupanje pilica u tijeku………

hehe.. bome da …
onaj tko je kupio viro na 1750 a danas je na 1390 je dobro očerupan ..
a i onaj tko je kupio igh na 15 300 a danas je 12 800 je isto pošteno očerupan ..

burza je postala super-volatilna .. oscilacije su značajne ..


ok … onda mi se logično nameće sljedeće pitanje; zbog čega je u prvom redu i rasla cijena i to sa cca 1250-1300 do čak 1900 ..? botom line ; stigli pilići na tržište i nastala je buka i nered .. [smiley2][smiley1] ” Mogao si napisati zašto je porasla sa 100 kn? Zašto je HDEL porasla sa 100 kn? Zašto Mađarska nema more?..

samo što je 1250 bila cijena negdje prije dva mjeseca 1.9. – 15.9.. .. pa sam zato to i pitao , zato što je brzo narasla cijena , a i brzo pala ..

a 100 kuna je bio dlkv ni neznam kada , možda nikad..

New Report

Close