Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako netko pogleda indekse u “regiji” pomisliti će da je Kosovo u Hrvatskoj a možda je i RS u Hr .. stvarno paradoksalno [smiley2][smiley1]

nesumnjivo je da politička situacija u regiji diktira trenutnu situaciju i na našem tržištu, ono što još više diktira cijene na domaćem tržištu su poruke koje odašilju domaći političari.
prije par godina u razgovoru sa jednim američkim investitorom čuo sam zanimljivu informaciju a ona glasi ; za nas investitore prihvatljivija je i loša vlada nego država bez vlade.
kako nesumnjivo ovi izbori po trenutnim rezultatima vode bipolarizaciji sa velikom mogučnošču da vodeće stranke neće uspijet složiti koalicijsku vladu , valika mogučnost da se ide u nove izbore a samim tim i prolongiranje izbora nove (stare) vlade kapital će se pritajit i čekati rasplet situacije.[smiley10]


Imam neki predosjećaj da je danas najgori dan tj. dan D…….od sutra čini mi se sve ide gore, dakle ko nije danas kupio već je zakasnio, jer mišljenja sam da gore od ovog danas nemože biti ni pod razno, ne vidim niti jedan objektivniji razlog za to……

pa npr. dana na dnevniku opet snime mesića a on evo vidite kako pada, reko sam vam, kriminal…[smiley1]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Odlična metafora SLK, prekomlpicirana za neiskusne ulagače da ju shvate, i ja sam trebo pročitat više puta…

[smiley2][smiley1]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

DLKV je prije 15-ak dana na 1750-1900 kn bio jeftin , lupalo se nemilice po asku, prošlo je onako odokativno bar 30-ak Mkn .. dok je danas previše i 1470 kn za dionicu .. netko bez emocija i sa ponešto racionalnosti bi se upitao pa što se u međuvremenu promijenilo da je cijena pala 25%?


DLKV je prije 15-ak dana na 1750-1900 kn bio jeftin , lupalo se nemilice po asku, prošlo je onako odokativno bar 30-ak Mkn .. dok je danas previše i 1470 kn za dionicu .. netko bez emocija i sa ponešto racionalnosti bi se upitao pa što se u međuvremenu promijenilo da je cijena pala 25%?

Sve izvjesniji dolazak Ljube i Zorana….

skype - ivek1234

prošlo je onako odokativno bar 30-ak Mkn .

…po meni samo dokaz da se na burzi i puši lova i to lijepa bogami……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Njušim preokret, koliki je Crobex?


Njušim preokret, koliki je Crobex?

5026

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

tenkista:
” Njušim preokret, koliki je Crobex?

5026

I…?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

_Mrzljak_:

DLKV je prije 15-ak dana na 1750-1900 kn bio jeftin , lupalo se nemilice po asku, prošlo je onako odokativno bar 30-ak Mkn .. dok je danas previše i 1470 kn za dionicu .. netko bez emocija i sa ponešto racionalnosti bi se upitao pa što se u međuvremenu promijenilo da je cijena pala 25%?

Sve izvjesniji dolazak Ljube i Zorana….

A šta je tu toliki problem? Pa sve ćemo isprepisivat na užu i širu rodbinu i onda kod Sokija i Ljube tražit da nam kapnu malo onoga što će uzet od bogataša[smiley1] Evo ja ću se predbilježit na Sanaderovu kolekciju satova[smiley2][smiley1]

Only God, Muammar and Libya!


tenkista:
” Njušim preokret, koliki je Crobex?
Pa vidim da kupnje jačaju. Igh se debelo oporavio, DLKV se počeo polako oporavljati, itd.

5026

I…?


Sve izvjesniji dolazak Ljube i Zorana….

aha kužim .. a oni će zatvoriti sve kompanije u Hr, radnicima neće više dati da rade, pa će napraviti privatizaciju po Tuđmanovom principu “200 najbogatijih obitelj”, rasproodati će banke strancima i to bar 98% , tako da ništa ne ostane u Hr rukama .. dozvoliti će svojim vozačima da kamatare i da reketare poštene poduzetnike i ako ovaj drugi to prijavi neće nikoga optužiti ili osuditi , a da ne pričamo o političkoj odgovornosti …
da imaš pravo to je zbog , kako ti kažeš , Ljube i Zorana .. [smiley2]

New Report

Close