Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


regionalne burze su pretežno u zelenom … a mi debelo u crvenom .. hm ?
psihologija na djelu ..

Psihologija je uvijek opasno oružje, a pogotovo dok se kombinira s politikom …

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


regionalne burze su pretežno u zelenom … a mi debelo u crvenom .. hm ? psihologija na djelu ..

Ma, mislim da danas prodaju paničari, pogledaj promete na kojima su cijene pale, mizerija, osim IGH.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ma, mislim da danas prodaju paničari, pogledaj promete na kojima su cijene pale, mizerija, osim IGH.

Lako meni što “paničari” prodaju. Zašto nitko ne kupuje?

No respect

Nemaju ljudi keša, ulazili su na razinama većim od ovih sada pa im se ne isplati sada prodavat, a fondovi spuštaju i dalje, ali siguran sam kad krene za par dana smo na istim cijenama od prije….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Nemaju ljudi keša, ulazili su na razinama većim od ovih sada pa im se ne isplati sada prodavat, a fondovi spuštaju i dalje, ali siguran sam kad krene za par dana smo na istim cijenama od prije….

Onda prodaju fondovi a ne paničari.

No respect


Bolje je pitanje koliko vremena će trebati da se ispušu baloni.

Kako je krenulo moglo bi to biti prilično brzo:

ATPL -6,74%
DLKV -5,78%
HDEL – 7,52%
IGH -10,29%
KOEI -3,93%
LEDO -4,73%
LVCV -4,66%
THNK -6,77%
VDKT -4,93%
VIRO -5,70%

itd.


_Mrzljak_: ” regionalne burze su pretežno u zelenom … a mi debelo u crvenom .. hm ? psihologija na djelu .. ” Psihologija je uvijek opasno oružje, a pogotovo dok se kombinira s politikom …

a kad se iskombinira tu još i interes ili novac .. onda je rezultat kao ovaj današnji [smiley1][smiley2][smiley2]

Onda prodaju fondovi a ne paničari.

Fondovi daju okidač….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

grgica:

_Mrzljak_: ” regionalne burze su pretežno u zelenom … a mi debelo u crvenom .. hm ? psihologija na djelu .. ” Psihologija je uvijek opasno oružje, a pogotovo dok se kombinira s politikom …”

a kad se iskombinira tu još i interes ili novac .. onda je rezultat kao ovaj današnji [smiley1][smiley2][smiley2]


Istina. Mogli bi još malo o tome pa da skupimo materijala za knjigu napisat [smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Političari moraju paziti što pričaju, IGH je povakao sve građevinare ,a oni čitavo tržište,ovo je umjetan pad.Zamislite da Bush izjavi nešto u stili Mesića i što bi bilo drugo jutro na NYSE. Sad je dobra prilika za dokup tko ima casha…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Srećom će se ispuhani “baloni” opet i napuhati, nešto poput erekcije.
Mlohava ćuna je uvijek mlohava ćuna ma koliko vjerovao u nju. [smiley1]

No respect

imam ja kesa al ne radi investor kojeg su bas sad skrsili.Htio sam dokupit VIRO i vid ga na 1390kn idealno da smanjim ulaz i KOEI koji je po ovoj cijeni bagatela jer fondovi ocito hoce ocistiti blue chip dionice od drhtavih rucica.Samo da investor proradi pa da ak vec propadam i tonem jos vise potonem[smiley5][smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close