Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


rocky: ” Ljudi jel vi kupujete danas po ovakvim cijenama ili mislite da ima još prostora za pad? ” Da li se ti usudiš bilo šta kupiti?

najradije bi sad kupovao po abecednom redu


Meni se čini da će kraj dana biti bolji nego sadašnje stanje. Niej mi ugodno gledati neke dionice kako padaju, srećom moje danas nisu pale niti jedna. Barem za sada.[smiley6] Na INGR preko 55 000 ima po novome 185 komada. Preko 10 milja kuna.

Čak se Ingra počela lupati po asku..
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da politici nije mjesto na temi komentari trgovanja..[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo ispod 5.000 crobexa.

No respect


Režija : fondovi Glavne uloge : fondovi Kauzalne žrtve : preplašeni pojedinci

PRIPREMA ZA 2008…Do not panic

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


mreich, 05.11.2007. u 11:31
Sanader u samo par godina mandata ima imovinu 1,5 milijardu eura…di su računi..i od koga si uzeo tu imovinu… Kalmeta gradi ceste koje su duplo skuplje od svih dosadašnjih napravljenih cesta…a kalmetini vozači su pravi tajkuni…. Da ćemo dat HDZ-u da nas odvede u bankrot, pelješki most 3 milijarde kuna,, SDP neće uvesti porez na kapitalnu dobit, niti uvodit nove poreze SDP neće oporezovat imovinu građana,
Kolega Vedricu, ovi vasi socijal-komunisti jos nisu ni preuzeli vlast a već su fondovi poćeli bježati sa Hrvatskog tržišta dionica. A to da neće SDP uvesti poreze možete slobodno okačiti mačku o rep jer je jućer Milanović ponovo naglasio da idu porezi a njihova će vlada funkcionirati tako da će Jurčić kao premijer tri puta na dan ići na konzultacije Milanoviću isto kao što se to nekada išlo na konzultacije u centralni komitet u kockicu. Molim vas zbog nas ostalih sudionika na forumu koji mislimo drugačije od vas da uklonite privitak koji nas vrijeđa a odnosi se na aktualnu vlast. S poštovanjem.
[/quote]
Pridružujem se molbi.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

CROBEX ispod 5000…

i to je to...


Evo ispod 5.000 crobexa.

Vježbe ronjenja by Kike Curavić:) Savladati ćemo mi i to

Hell is Empty and all the Devils are Here

Iako tema nije politika, zar je vama normalno da čovjek kao Milanović pozdravlja ljude kao drugove. Nemam ništa protiv drugova, ali to je čisto pozivanje prošlosti, kao i bilo koja druga tema iz prošlosti koja nam ne treba. Drugovi su čista glupost, kako mu nije neugodno? Još mlad, umjesto da priča o seksu, kako je gurao nekoj susjedi, on govori pozdrav drugovi, neću biti grub, ali on baš nije normalan.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


BAKICAAA: ” SLK: ” Dobro, i taj pad će jednom stati. Zanima me samo koliko će trajati oporavak. Jedinična mjera dani, tjedni ili mjeseci? ” Kako palo,tako će se i dignut…nekom rat,nekom brat… ” savršeno dobro pitanje… koliko vremena će trebati da se vrati? 4 godine???

Bolje je pitanje koliko vremena će trebati da se ispušu baloni.
Povratak ide uvijek sigurnije i brže ali bez napuhavanja balona.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

regionalne burze su pretežno u zelenom … a mi debelo u crvenom .. hm ?
psihologija na djelu ..


CROBEX ispod 5000…

a makedonci plus +4,94[smiley2]

dan je pametniji od noći

New Report

Close