Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro, i taj pad će jednom stati. Zanima me samo koliko će trajati oporavak.
Jedinična mjera dani, tjedni ili mjeseci?

No respect


ja nisam preplašen a opet sam žrtva…

naime, ne mogu kupovati jer nemam casha… a opet ne mogu doći do casha jer ne mogu prodavati

koja sam ja žrtva

p.s. ne mogu = ne želim (u slućaju prodaje)

Potpuni ista stvar. [smiley11]

No respect


Ljudi jel vi kupujete danas po ovakvim cijenama ili mislite da ima još prostora za pad?

Da li se ti usudiš bilo šta kupiti?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Sve se moze kad se hoce. Ja sam rasprodao upravo sve sto je oko 0% promjene cijene danas i sad krecem u kontranapad na ove koji su izrezirano pali.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Dobro, i taj pad će jednom stati. Zanima me samo koliko će trajati oporavak. Jedinična mjera dani, tjedni ili mjeseci?

Kako palo,tako će se i dignut…nekom rat,nekom brat…

Meni se čini da će kraj dana biti bolji nego sadašnje stanje.
Niej mi ugodno gledati neke dionice kako padaju, srećom moje danas nisu pale niti jedna.
Barem za sada.[smiley6]

Na INGR preko 55 000 ima po novome 185 komada.
Preko 10 milja kuna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ljudi kaj je to mesić izjavio za igh
nikaj mi nije jasno cemu ovaj pad

Postanite Eu-robovi

985plavi, 05.11.2007. u 11:19
Sanader u samo par godina mandata ima imovinu 1,5 milijardu eura…di su računi..i od koga si uzeo tu imovinu… Kalmeta gradi ceste koje su duplo skuplje od svih dosadašnjih napravljenih cesta…a kalmetini vozači su pravi tajkuni….

Da ćemo dat HDZ-u da nas odvede u bankrot, pelješki most 3 milijarde kuna,,

SDP neće uvesti porez na kapitalnu dobit, niti uvodit nove poreze

SDP neće oporezovat imovinu građana,

Kolega Vedricu,
ovi vasi socijal-komunisti jos nisu ni preuzeli vlast a već su fondovi poćeli bježati sa Hrvatskog tržišta dionica.
A to da neće SDP uvesti poreze možete slobodno okačiti mačku o rep jer je jućer Milanović ponovo naglasio da idu porezi a njihova će vlada funkcionirati tako da će Jurčić kao premijer tri puta na dan ići na konzultacije Milanoviću isto kao što se to nekada išlo na konzultacije u centralni komitet u kockicu.

Molim vas zbog nas ostalih sudionika na forumu koji mislimo drugačije od vas da uklonite privitak koji nas vrijeđa a odnosi se na aktualnu vlast.

S poštovanjem.

[color=black][/color]

Zašto je LKPC u blokadi kada je rast na dnevnoj razini iznosi 5,26%? (Makar tako pokazuje WebMostich na PG)


SLK: ” Dobro, i taj pad će jednom stati. Zanima me samo koliko će trajati oporavak. Jedinična mjera dani, tjedni ili mjeseci? ” Kako palo,tako će se i dignut…nekom rat,nekom brat…

savršeno dobro pitanje… koliko vremena će trebati da se vrati?
4 godine???

i to je to...

toka, 05.11.2007. u 11:27
Sanader u samo par godina mandata ima imovinu 1,5 milijardu eura…di su računi..i od koga si uzeo tu imovinu… Kalmeta gradi ceste koje su duplo skuplje od svih dosadašnjih napravljenih cesta…a kalmetini vozači su pravi tajkuni….

Da ćemo dat HDZ-u da nas odvede u bankrot, pelješki most 3 milijarde kuna,,

SDP neće uvesti porez na kapitalnu dobit, niti uvodit nove poreze

SDP neće oporezovat imovinu građana,

Kolega Vedricu,
ovi vasi socijal-komunisti jos nisu ni preuzeli vlast a već su fondovi poćeli bježati sa Hrvatskog tržišta dionica.
A to da neće SDP uvesti poreze možete slobodno okačiti mačku o rep jer je jućer Milanović ponovo naglasio da idu porezi a njihova će vlada funkcionirati tako da će Jurčić kao premijer tri puta na dan ići na konzultacije Milanoviću isto kao što se to nekada išlo na konzultacije u centralni komitet u kockicu.

Molim vas zbog nas ostalih sudionika na forumu koji mislimo drugačije od vas da uklonite privitak koji nas vrijeđa a odnosi se na aktualnu vlast.

S poštovanjem.
[/quote]
je li to ko0lega vrijedi i za one koji promoviraju hadezejce!
budi fer pa traži i njih da se udalji sa foruma a njih je puno više!
nisam ni za jedne niti za druge![smiley2]

dan je pametniji od noći

Potpuno podrzavam plavog985.

Zubatac car od riba

New Report

Close