Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma da. I to za maximalno 1-2 dana zaradis 35-65%.[smiley9][smiley9][smiley9]

Pa nećeš čekati mjesec dana valjda….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Spustila se gusta magla….

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

na koei nem baš previše prodavača,,jer su već dva velika vala prodaje bila a predugo se drži iznad 1200…ne očekujem daljni pad koei..


Evo i Crobexa već oko -2%.

Da mi ne ‘potegnemo’ ko Makedonci???[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

ne kužim, što nam državu netko napada da je ovakva panika


kako je krenulo evo nas na razini od tjedan dana prije IPO-a HT, dobra prilika za kupovinu ; KOEI – 1075kn , IGH – 10300kn , DLK – 1200kn , LKRI 700kn , ERNT – 3200kn , sve odlične dionice i povratkom na najviše cijene zarada od 35 – 65 % . [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

naspram ovih spomenutih špekulativnih dionica TNSA je ziheraška za one mudre i strpljive [smiley2][smiley2][smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

crobex – 2,13%


crobex – 2,13%

pa -2.32%… [smiley11]

No respect

samo mi je u svemu tome krivo kaj sam imao posla s 5 brokera od kojih 4 nisu znali radit svoj posao, naravno procedure u kojma sma popušio jako jako puno novac..nikad više.. s nekim ljudima u posao,,s nekim bankama

tony:

crobex – 2,13%

pa -2.32%… [smiley11]

Kolko je ono rekord u jednom danu?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Hoćemo li ispod 5.000 danas?

Kako ide ona: “Medvjedi skaču kroz prozor”, ili tako nekako?

konačno krenulo malo gore[smiley1]

dan je pametniji od noći

New Report

Close