Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


leon swpr: ” A vidi IGH; nitko ne komentira ‘zvijezdu dana’. ” Neće biti jedina danas.

TKZD-R-A je zasada svakako zvijezda dana ! IMA TU KRUHA

“Please, God, Just One More Bubble.”


A vidi IGH; nitko ne komentira ‘zvijezdu dana’.

bogme brutala. em se neki već danima iskrcavaju, a sad im je još i mesić smjestio. i eto panike na brzinu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ja se za mog omiljenog građevinara ne brinem,on ispod 52250 ne ide,brane ga svi zivi,mislim da se i Mesic postavio na kupnji.[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Katastrofa, Inga dobiva poslove kod njegov frenda Gadafija, a Igh nije poželjan u regiji?????? Ne kužim ja tu politiku, umjesto da budemo sretni jer bar netko radi kako spada mi i to malo firmi moramo ocrniti na ovaj način. Loše, užasno loše. [smiley3]

autor teksta ne posjeduje dinoice igh niti ingre

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Evo još jedna blokada. Plus blokada LKPC.

No respect


Evo još jedna blokada. Plus blokada LKPC.

To je jedna od onih na kakve ciljam u potpisu

Hell is Empty and all the Devils are Here

kako je krenulo evo nas na razini od tjedan dana prije IPO-a HT, dobra prilika za kupovinu ; KOEI – 1075kn ,
IGH – 10300kn , DLK – 1200kn , LKRI 700kn , ERNT – 3200kn , sve odlične dionice i povratkom na najviše cijene zarada od 35 – 65 % .

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Jel ti KOEI u blokadi

Ljudi čemu žurba, gdje je još 25.

800 kn se vidi na KOEI. To nisam stvarno dugo vidio

Hell is Empty and all the Devils are Here

Evo i Crobexa već oko -2%.

No respect


kako je krenulo evo nas na razini od tjedan dana prije IPO-a HT, dobra prilika za kupovinu ; KOEI – 1075kn , IGH – 10300kn , DLK – 1200kn , LKRI 700kn , ERNT – 3200kn , sve odlične dionice i povratkom na najviše cijene zarada od 35 – 65 % . [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Baba snila sto bi htila..[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close