Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naši fondovi su odavno već duboko prisutni na beogradskoj burzi.koliko pratim index se slično kreće kao i crobex jedino što od 6 mjeseca konstantno pada.svakako mislim da ima prostora za rast ali isto tako i veliki rizik dok se ne riješi kosovo.a i republika ssrpska je kost u grlu.danas se raspala bosanska vlada.bojim se da će i to utjecat na kretanje crobexa.završnica godine biti će puna neizvjesnosti.netko bi mogao jako profitirati a netko jako izgubiti ovisno o tome kako se postavi.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


…BTW da si širi puk upitao što misli o ulaganju u dionice u Hrvatskoj godine 1999., grohotom bi ti se nasmijali, a sad se smiju oni koji su tada imali muda da to naprave, ostali kukaju( i ja sam među ovim drugima, nažalost,pa ne želim još jednom istu grešku napraviti iako je zlatno doba Belexa već pomalo iza nas)

hm, meni se ipak cini da je situacija potpuno razlicita od 1999., tada je kompletno trziste bilo potcijenjeno za razliku od danas; ne volim pretjerano pesimistcne procjene i zazivanje crasha, ali trziste je jednostavno precijenjeno i samo je pitanje kad ce se ispuhat
to naravno ne vrijedi za sve dionice – npr. HT je povoljani nece bitno padati cak ni u slucaju crasha burze

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

03.01.2007 3.817,02 to je bio indeks burze

10.10.2007 9.438,18

29.10.2007 8.759,28
30.10.2007 8.600,33
31.10.2007 8.258,54
01.11.2007 7.733,64

evo meni osobno dođe klinac, mislim 1 godina faksa i pita me jer ulažem u makedoniju..

pa jer treba kaj više reći…pa do kud bi to trebalo rasti do 100 000 …

nek se malo posloži..očito je HT poremetio sve burze u regiji..


naši fondovi su odavno već duboko prisutni na beogradskoj burzi.koliko pratim index se slično kreće kao i crobex jedino što od 6 mjeseca konstantno pada.svakako mislim da ima prostora za rast ali isto tako i veliki rizik dok se ne riješi kosovo.a i republika ssrpska je kost u grlu.danas se raspala bosanska vlada.bojim se da će i to utjecat na kretanje crobexa.završnica godine biti će puna neizvjesnosti.netko bi mogao jako profitirati a netko jako izgubiti ovisno o tome kako se postavi.

koja je veza Crobexa i Bosne? kuzim da je cijela politicka situacija u BiH, Srbiji, Kosovu losa, ali RH je ipak kandidat za EU, stabilna demokracija itd.
mozda mi se cini jer ne zivim u regiji pa ne znam dovoljno situaciju???

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


febo: ” …BTW da si širi puk upitao što misli o ulaganju u dionice u Hrvatskoj godine 1999., grohotom bi ti se nasmijali, a sad se smiju oni koji su tada imali muda da to naprave, ostali kukaju( i ja sam među ovim drugima, nažalost,pa ne želim još jednom istu grešku napraviti iako je zlatno doba Belexa već pomalo iza nas) ” hm, meni se ipak cini da je situacija potpuno razlicita od 1999., tada je kompletno trziste bilo potcijenjeno za razliku od danas; ne volim pretjerano pesimistcne procjene i zazivanje crasha, ali trziste je jednostavno precijenjeno i samo je pitanje kad ce se ispuhat to naravno ne vrijedi za sve dionice – npr. HT je povoljani nece bitno padati cak ni u slucaju crasha burze

da, u pravu si zato i razmišljam o regiji.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dow je trenutno na -2,31%,to se zove strah!

Novac je kisik burze!

Dow Jones -2,63%

Wall Street plunged Thursday, pulling the Dow Jones industrial average more than 350 points, as investors found themselves confronted by two uncomfortable prospects: an end to interest rate cuts and a slowing economy…. [smiley8]

Novac je kisik burze!

da, fino je ruknulo ovdje danas
ja sam shortao DJIA pa sam fino zaradio na daily futuresima
ali brine me kako ce se to nastavit, ipak imam nesto i long u dionicama

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Evo iz sutrašnjeg Jutarnjeg .

Dobre vijesti o nama od EK :
Dobro ; 1. visoki gospodarski rast
2.niska inflacija
3.napredak u privatizaciji
4.smanjenje nezaposlenosti
5.stabilni tečaj
6.popravljeno opće poslovno okruženje
7.povećane izravne investicije-strane

Jako pohvaljena naša ekonomija….,zato čuvajte i kupujte dionice dobrih firmi.

…dobro, sad bi bilo OK da netko i posta i loše vijesti o nama od EK.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

…tek tako da dobijemo objektivniju sliku.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ma ništa posebno.Pohvale za ekonomiju akritike za korupciju.
Loše ; korupcija,nekompetentnost sudaca,diskriminacija Srba i Roma,neriješeni odnosi sa Slovenijom,visoke odvjetničke naknade,utjecaj politike na medije,problem vanjskog duga i to je to.

New Report

Close