Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alien:

febo: ” ak se ponovi repriza nakon povrata love od HT-a, onda bi slijeći tjedan, za promjenu, Crobex mogao i malo porasti vezano za igru fondova i IPO ATGR-a. ” A trebao bi. Crobex je na donjem bollingeru kojeg do sada nije NIKAD probio.

vidićemo u ponedjeljak. kako burza ne radi ni danas ni sutra, u ponedjljak bi mogli očekivati j…..dobar promet.
očekujem sve osim stagnacije.

I ja se nadam. Ipak nadam se da necemo jos dolje jer ak se probije taj bollinger onda smo u situaciji u kakvoj jos nismo nikad bili. A ne bih volio ni da budemo [smiley2]


febo: ” Alien: ” febo: ” ak se ponovi repriza nakon povrata love od HT-a, onda bi slijeći tjedan, za promjenu, Crobex mogao i malo porasti vezano za igru fondova i IPO ATGR-a. ” A trebao bi. Crobex je na donjem bollingeru kojeg do sada nije NIKAD probio. ” vidićemo u ponedjeljak. kako burza ne radi ni danas ni sutra, u ponedjljak bi mogli očekivati j…..dobar promet. očekujem sve osim stagnacije. ” I ja se nadam. Ipak nadam se da necemo jos dolje jer ak se probije taj bollinger onda smo u situaciji u kakvoj jos nismo nikad bili. A ne bih volio ni da budemo [smiley2]

sve u svemu zbilja čudna godina na ZSE, ne znam što možemo očekivati u budučnosti. ja se pripremam na impact u regiju. idem na konfernciju BSE u Beogradu za dva tjedna, razmišljam o altrentivnom povlačenju djela portfelja sa ZSE i ulaganju na Belex.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

…. a u prilog mojim razmišljanjima govori činjenica da KBC namjerava u Belex uložiti par mlrd EUR-a.(objavljeno u PD prije par dana)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Sve je to uredu Febo ali vlada Kosova predložila parlamentu da proglasi neovisnost 10.12 pa šta bude ko ih prizna prizna

Mislim da u Srbiji sledećih par dana se sprema potop zato će naši fondovi morati dizati nas da kompenziraju gubitke u regiji želim svima sledeći tjedan jaki rast

SAM PROTIV SVIH

biti će tu još svega a šta možemo jer dok nekome ne smrkne – drugome ne osvane (osim ponekad)

[smiley2]


Sve je to uredu Febo ali vlada Kosova predložila parlamentu da proglasi neovisnost 10.12 pa šta bude ko ih prizna prizna Mislim da u Srbiji sledećih par dana se sprema potop zato će naši fondovi morati dizati nas da kompenziraju gubitke u regiji želim svima sledeći tjedan jaki rast

i ja imam takve dileme. međutim, priznanje Kosova u momentu najvjerojatnije će negativno djelovati na Belex
a posredno i na Crobex kao i na sve indexe u regiji, nakon toga mislim da će Amerikaci i EU upucati preko 10 mlrd dolara u Srbiju pa će Belex vrtoglavo naprijed. Anyway i ovdje vrijedi ona stara..”Tko ne riskira, ne profitira” a sad je pravi tren za udar na fundamente na Belexu(ENHL,TIGR,AGBN itd…)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

regija nam podrhtava pomalo, index makedonske burze danas pao za -6.36% !


regija nam podrhtava pomalo, index makedonske burze danas pao za -6.36% !

prava prilika za ulaz[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Centurion: ” regija nam podrhtava pomalo, index makedonske burze danas pao za -6.36% ! ” prava prilika za ulaz[smiley2]

ne bih se slozio, treba pricekat dok se ne vidi koliko ce ova korekcija potrajat

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Ukratko, odlično da burza ne radi sutra [smiley1]


febo: ” Centurion: ” regija nam podrhtava pomalo, index makedonske burze danas pao za -6.36% ! ” prava prilika za ulaz[smiley2] ” ne bih se slozio, treba pricekat dok se ne vidi koliko ce ova korekcija potrajat

kad jednom završi onda će možda biti kasno, ja ovih dana krećem.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

…BTW da si širi puk upitao što misli o ulaganju u dionice u Hrvatskoj godine 1999., grohotom bi ti se nasmijali, a sad se smiju oni koji su tada imali muda da to naprave, ostali kukaju( i ja sam među ovim drugima, nažalost,pa ne želim još jednom istu grešku napraviti iako je zlatno doba Belexa već pomalo iza nas)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close