Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


valentine: ” Nisam imao nikada IPKO, ali toliku zavist pojedinaca i na drugom forum dugo ne vidjeh. Pitanje je zašto je tako. IPKO je isto tako kao neke na tržištu zaštićena dionica tako da ništa od većeg pada koji mnogi priželjkuju.” To si dobro primjetio, ja bih rekao da je zavist na svim forumima oko IPKO. Oni koji pišu negativno o IPKO već mjesecima, uskoro će 1 godina, sami govore o sbi samima, jer cijena ih uvijek demantira.

Jesi se pronašao?

I love the Smell of Profits in the Morning


Previše je tu drhtuljaka i bojim se da je 400,00 nedostižno. Ja i rodbina imamo 4 paketa i kamo sreće da se dogodit 450,00 kn. Ali …

Pričekaj još malo. Par radnih dana, slijedeći tjedan, pa onda razmisli.

No respect


fazan: ” Previše je tu drhtuljaka i bojim se da je 400,00 nedostižno. Ja i rodbina imamo 4 paketa i kamo sreće da se dogodit 450,00 kn. Ali … ” Pričekaj još malo. Par radnih dana, slijedeći tjedan, pa onda razmisli.

ajde Boga ti pojasni …

I love the Smell of Profits in the Morning


ajde Boga ti pojasni …

Ne spominji imena Njegova uzalud.

Neću pojasnit. Samo ti kažem da pričekaš 2-3 radna dana, pa će ti se samo pojasnit.
A ti ako vjeruješ kolegi, ne trebaš objašnjenje.

No respect


fazan: ” ajde Boga ti pojasni … ” Ne spominji imena Njegova uzalud. Neću pojasnit. Samo ti kažem da pričekaš 2-3 radna dana, pa će ti se samo pojasnit. A ti ako vjeruješ kolegi, ne trebaš objašnjenje.

Danas sam čuo od ‘meritornih’ izvora da nema šanse da dojde do 400,00.

Evo, poslušat ću tebe, pa što bude da bude.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajde radje nek netko veli da iz “pouzdanih izvora” to ne ide ispod 3xx. Mislim sad dic lombard na HT… Mislil sam i prije, hvala Bogu da nisam, da sam dizal na 400 sad bi bil u najmanju ruku nervozan… Al sad mislim da je ovo ok oko 368… Idem u petak do banke…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Ako će ti nešto pomoći, Rooney…

Koliko znam, Peckham Stock Exchange ne prizna Sve svete, pa uredno radi. Petak također, naravno.
http://www.londonstockexchange.com/en-gb/about/cooverview/businessdays/

Baci oko prije petka…

No respect

Svakako, ali bolje se ja drzim svog pazara…

Peckham market

Imam dobre bezicne tel…[smiley1]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Svakako, ali bolje se ja drzim svog pazara…

Peckham market

Imam dobre bezicne tel…[smiley1]

Je, i ruske kamere, psiće igračke, satove, satelitske sa aerodroma, pokvarene laptope, stare kosilice… [smiley1]

No respect

meni osobno najdraža serija … imam sve dvd-ove …

konza …

I love the Smell of Profits in the Morning


meni osobno najdraža serija … imam sve dvd-ove …

konza …

Naravno da mi je ova na kiosku svaki put ostavljala DVD ispod pulta, da se ne proda. Isto imam sve.

No respect


fazan: ” meni osobno najdraža serija … imam sve dvd-ove … konza … ” Naravno da mi je ova na kiosku svaki put ostavljala DVD ispod pulta, da se ne proda. Isto imam sve.

ubit će nas vjeko, ali moram …

ovi dvdovi koje imamo nisu full verzija … npr. ona serija kada del i maca idu u kazalište u originalu je puno duža scena kada se voze autom … ima toga još …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close