Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veki, 31.10.2007. u 15:09
Deimos: Evo neke rosade na RIBA… 3 mil kn prometa dugo nismo vidjeli ovdje.

Jel sad na redu bankarski sektor.[smiley11]

Neznam dal su ljudi ljubomorni ili sta,svejedno ide INGRA naprijed [smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

gledam lider,poslovni ,moj novac i svi pisu koliko je ko zaradio ili ti uprihodaovao ali niko da bi spomenuo petrokemiju koja je rasturila ovaj kvartal nemogu vjerovat kake su to lopine


Ja ubio 2 apaurina ,malo konjaka,Halid svira i boli me ku..c[smiley2]KAPITAL TI SE TOPI………DVA APAURINA POPI[smiley2]

jel mi to trebalo opet mi je cir proradio ko i 2001.god joj joj[smiley9] ni peptorani ni soda bikarbona ne pomaze.Srecom imat cu 4 dana za odmorit[smiley16].Viro je u nemilosti mrskog nam neprijatelja victorije koja prasi van kao da je sudnji dan,ispao je i iz 10 sad ne znamo ni kolko jos imaju

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Nisam imao nikada INGRU, ali toliku zavist pojedinaca i na drugom forum dugo ne vidjeh. Pitanje je zašto je tako. INGRA je isto tako kao neke na tržištu zaštićena dionica tako da ništa od većeg pada koji mnogi priželjkuju.

To si dobro primjetio, ja bih rekao da je zavist na svim forumima oko Ingre.
Oni koji pišu negativno o Ingri već mjesecima, uskoro će 1 godina, sami govore o sbi samima, jer cijena ih uvijek demantira.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

DLKV FI 3Q
http://208.109.28.148/finrep/DLKV-fin2007-3Q.xls

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


valentine: ” Nisam imao nikada INGRU, ali toliku zavist pojedinaca i na drugom forum dugo ne vidjeh. Pitanje je zašto je tako. INGRA je isto tako kao neke na tržištu zaštićena dionica tako da ništa od većeg pada koji mnogi priželjkuju.” To si dobro primjetio, ja bih rekao da je zavist na svim forumima oko Ingre. Oni koji pišu negativno o Ingri već mjesecima, uskoro će 1 godina, sami govore o sbi samima, jer cijena ih uvijek demantira.

Ma nije samo zavist, cijeli naš građevinski sektor je jako vezan za politiku i političke stranke i to ljude također iritira. Većinu tih poslova (rukometne dvorane, nogometni stadioni, mostovi…) određuje politka, plaćaju se iz državnog proračuna i normalno je da su ljudi zbog toga ljuti. Kad ATPL npr. ode 100% svaka čast, tvrtka dobro radi, brodovi plove pa neka dioničari zarade. Ali kad cijeli građevinski sektor naraste 200-300 %, i to na projektima koji su sve samo ne transparentni,ne treba se čuditi da to ljudi poprijeko gledaju.

šou na jadroplovu za velike. skoro 14 milja prometa [smiley7]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


valentine: ” Nisam imao nikada INGRU, ali toliku zavist pojedinaca i na drugom forum dugo ne vidjeh. Pitanje je zašto je tako. INGRA je isto tako kao neke na tržištu zaštićena dionica tako da ništa od većeg pada koji mnogi priželjkuju.” To si dobro primjetio, ja bih rekao da je zavist na svim forumima oko Ingre. Oni koji pišu negativno o Ingri već mjesecima, uskoro će 1 godina, sami govore o sbi samima, jer cijena ih uvijek demantira.

Općenito je u trendu likovanje kad padaju tuđe dionice, ali to je dio mentaliteta [smiley1]

Ma nije samo zavist, cijeli naš građevinski sektor je jako vezan za politiku i političke stranke i to ljude također iritira. Većinu tih poslova (rukometne dvorane, nogometni stadioni, mostovi…) određuje politka, plaćaju se iz državnog proračuna i normalno je da su ljudi zbog toga ljuti. Kad ATPL npr. ode 100% svaka čast, tvrtka dobro radi, brodovi plove pa neka dioničari zarade. Ali kad cijeli građevinski sektor naraste 200-300 %, i to na projektima koji su sve samo ne transparentni,ne treba se čuditi da to ljudi poprijeko gledaju.

Ima tu jos nesto, kolega, po mom skromnom misljenju: drzava je u banani sto se tice prezaduzenosti, zdravstvo, skolstvo na mizernim razinama, vrtica kronicno nema a mi gradimo dvoranu koja ce biti puna za jedno prvenstvo i nakon toga nece imati ni 200 gledaoca po utakmici. O Dinamovom mogucem novom stadionu i peljeskom mostu da ne pricam. Kaj su nam takve gradjevine zaista najprioritetnije? S obzirom da ih se ide graditi izgleda da jesu a to ne da je zalosno nego je tragicno. Da ne velim da je, primjerice, aerodrom Pleso na nivou seoskog (tko je putovao malo okolo zna o cemu pricam) a regionalni centri kao Ljubljana i Beograd kradu nam posao ispred nosa. Samo zato kaj su nama vaznije piz….

nije to zavist prema ingri nego jednostavno ljutnja što neki nisu primjetili da će igrači tu ingru napumpati sa 4000 na 60000 u godinu dana. Ja se ubrajam u takve i neće me nitko uvjeriti da to sve nije prevara, no priznajem, volio bih da sam poslušao plavog i kupio makar par komada po 10000, kad već nisam po 4000 kad sam ju promatrao i mjerkao, sada bih imao xxx puta 6, što ne bi bilo loše za godinu dana. Zato su ljudi ljuti, ali ja nisam jer nije ovo ni prva ni zadnja propuštena prilika u životu. Bitno je da se zarađuje, a zavist nisam nikad razumio niti sam ikada bio zavidan drugima na bilo čemu.

…Kaj se more..Sve je to jedan veliki JAL.
Ja sam npr. izlazio iz IGH na 6500 i mislil sam kak sam puno zaradil…i uopće nisam jalan na sve koji su debelo zaradili na toj dionici…I ne drukam da IGH padne da bi ga eventualno kupio. Dapače mislim da će se vrlo brzo vratiti i porasti još više..

New Report

Close