Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Petak je radni dan, ali ZSE ne radi, evo vam link!
Živjeli!
http://www.zse.hr/wiki.php?sessionId=a88e7deec6ca3d79048062bd3d9b1269&wiki=Holidays

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

za usporedbu, njemačka burza je nedavno radila na glavni njemački praznik dan ujedinjenja.

a hrvatska burza je u 2006. imala 10 neradnih dana, u 2007. ih odjednom ima 15.

za usporedbu, njemačka burza je nedavno radila na glavni njemački praznik dan ujedinjenja.

a hrvatska burza je u 2006. imala 10 neradnih dana, u 2007. ih odjednom ima 15.

dobro je da se malo ohlade glave.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ima i termin za to…..NEODGOVORNI AMATERI.
Odakle im pravo meni a i svima vama onemoguciti rad samo zato jer se njima ne radi?????

[smiley13]

kako samo psuju 63-trojke što prekosutra nije rasprodaja[smiley1]

dan je pametniji od noći

Alien:

mravak: ” Alien: ” Radi li buzra u petak? Ne vidim nis na ZSE ” Ne radi! 1. i 2. studenog – Svi sveti i Dušni dan ” A po kojem je to zakonu Dušni dan neradan???”

Burza ima svoje zakone, ovo nije prvi put da spajaju petak ako je četvrtak praznik. Težak je to posao [smiley2]

Mislim da tu ima osnove za jednu finu tuzbu. Nisu oni privatna firma pa da si mogu odredjivati radne i neradne dane kako im se svidi. Bas cu popricat s odvjetnikom.


Mislim da tu ima osnove za jednu finu tuzbu.

To kolega,držite se one fine zagorske “Sve Vas bum tužil“[smiley2][smiley2]
A pravosuđe u Hrvata jedva čeka i promtno na sve tužbe regira![smiley8]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Namjerno ne radi da se makne agent s T HT-a[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Croblack: ” Alien: ” mravak: ” Alien: ” Radi li buzra u petak? Ne vidim nis na ZSE ” Ne radi! 1. i 2. studenog – Svi sveti i Dušni dan ” A po kojem je to zakonu Dušni dan neradan???” Burza ima svoje zakone, ovo nije prvi put da spajaju petak ako je četvrtak praznik. Težak je to posao [smiley2] ” Mislim da tu ima osnove za jednu finu tuzbu. Nisu oni privatna firma pa da si mogu odredjivati radne i neradne dane kako im se svidi. Bas cu popricat s odvjetnikom.

nisu niti državna.(vlasnici burze su hrvatski brokeri).

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Bas zanimljivo,odakle se oni financiraju, iz proracuna ili???

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Bas zanimljivo,odakle se oni financiraju, iz proracuna ili???

ne, imaju vlastite izvore prihoda. objavljeno i neki dan u novinama (ne sjećam se u kojima,PD ili Lider).
brokeri plaćaju promet po transakcijama, tu su pretplate na monitore,članarine i sl.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

izašla izvješća na http://www.zse.hr za Ingru i PBZ,
po meni nije baš sjajno ni jedno ni drugo [smiley16]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close