Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako nas muljaju i kako nam lažu…mislm da su fond menađeri sve lijepo oženili…mene su oženili moji brokeri koji se nisu javljali na telefone..


Zanimljivo šamaranje na INI. Brijem da je linija potpore zabetonirana na 2600.

vidjet cemo kad istekne godina dana a bozic dodje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


TunaSalad:

prekrcaj na jadroplovu na 780. valjda su to sad novi temelji utabani.

A vidi naših forumaša što se naguravaju na 780 koda će danas pobjeći. Čini mi se da ima sasvim dovoljno za sviju [smiley1]

a znaš kako je … gdje je hrpa nek se trpa [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

strategos:
” Zanimljivo šamaranje na INI. Brijem da je linija potpore zabetonirana na 2600.

vidjet cemo kad istekne godina dana a bozic dodje..

svi oni koji su čekali godinu dana na 2 dionice, ne vjerujem da će prodati na ovim razinama, a takvih ima
preko 30000!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

pa kaj se žalite..dignite ..posudite ..ak vjerujte kupujte…mislim da samo može ta dionica gore.

da je i inflacija kod nas velika….mislim da će na tome dlkv končar i ostela poduzeća u kojima izvoz čini dobat dio prihoda ..jako jako profitirat..nakon što dođe lova iz vana od poslova koje obavljaju i obavljat će u inozemstvu…

mislim ne kužim pa zašto sad svi pričaju o p/e za dlkv..pa to je još firma koja se razvija..očekivanja su velika pa je i p/e visok..kasnije dok se firma konsolidira..dok zauzme pozicije na svjetskom tržištu..onda će jooj se odredit prava cijena..za sad je cijena još uvijek pod utjecajem raznih burzovnih mešetara i fond menađera..stoga …dobro razmislit

inače rast cijena dionica i inflacija nisu u korelaciji..i svatko ktko to priča ..taj jednostavno laže

Sve je stalo…burek i jogurt break time…a sad preokret [smiley2]

Netko toliko ruši Viro da bi čovjek mogao pomisliti da je pokrenut stečaj. [smiley16]


Netko toliko ruši Viro da bi čovjek mogao pomisliti da je pokrenut stečaj. [smiley16]

e tu treba pogodit dno. jer stečaj valjda nije.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Mislim da je dno na Viru 1400 ispod neće

SAM PROTIV SVIH

Čišćenje na ULPL , kota 14k na IGH se drži , Viro en želim ni gledat brr.

Ja ubio 2 apaurina ,malo konjaka,Halid svira i boli me ku..c[smiley2]KAPITAL TI SE TOPI………DVA APAURINA POPI[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

smiješno mi je jako što neki koriste izraze za koje pojma nemaju što znače, a jedan od najomiljenijih im je šortanje ili oni su šortali ili mogli šortati. Evo takvima pojašnjenja što to znači short selling na http://www.investopedia.com pa me baš zanima kako to oni lijepo kod nas šortaju….

New Report

Close