Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stojić-.plačenik

prodo se čovjek za dobre pare, kaj je loše u tome….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Stojić-.plačenik

prodo se čovjek za dobre pare, kaj je loše u tome….

nije sve u novcima.. znam po sebi ..nudili su mi velike pare za mito..i nikad ih nisam niti ne bi primio..

ako sam nesposoban sam zaradit pare bolje da ih ni nemam..jer da ih dobijem ii onako bi ih bezveze potrošio..a neke stvari se ne mogu platit novcem

eto Kardum upravo izjavio da je tjedan 50% podbacio po prometu u odnosu na tjedan ranije.

Poslovni klub, HTV 1

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nadam se da ste danas kupovali.
Ne prodavali.
Ja danas nisam uspio nažalost ništa kupiti, na tri dionice me umalo poklopilo.
TOZ, INGRA i VARTEKS. Nadam se da ću sutra biti bolje sreće.
U općem padu tržišta svoje dionice dokupljuješ čekajuči na bidu.
Međutim ovo je bila prilika nekima da možda skinu neke dionice sa aska,da kupe nešto što im je pobjeglo ili su mislili da je previše naraslo.
Recimo Ingru po 57 700. Živi i zdravi bili, pa vidjeli.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Danas je dan objave rezultata ispod očekivanja….

Malo otrežnjenja zbog prevelikih očekivanja novih i neiskusnih investitora, koja se nisu potvrdila u izvješćina nakon 3 kvartala. Bar ne koliko su očekivali.
Kupuju ko ludi na vrhu cijene jer razmišljaju obratno od normalnoga.
No ima vrlo mnogo dionica izvan fokusa koje tek trebaju doći na pravu cijenu (višu).
Na njih ova korekcija razvikanih dionica uopće ne djeluje, dapače.
Kad se na vlastitom neiskustvu nauče da burza nije mjesto brze zarade onda će im i očekivanja biti manja i realnija.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Čišćenje na Varteksu 420 kom, zadnja cijena 270,00 kn….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Malo otrežnjenja zbog prevelikih očekivanja novih i neiskusnih investitora, koja se nisu potvrdila u izvješćina nakon 3 kvartala. Bar ne koliko su očekivali. Kupuju ko ludi na vrhu cijene jer razmišljaju obratno od normalnoga. No ima vrlo mnogo dionica izvan fokusa koje tek trebaju doći na pravu cijenu (višu). Na njih ova korekcija razvikanih dionica uopće ne djeluje, dapače. Kad se na vlastitom neiskustvu nauče da burza nije mjesto brze zarade onda će im i očekivanja biti manja i realnija.

Jučer sam napisao da je narod od povrata novca od HT-a kupovao dionice koje su fondovi nabildali!
Fondovi su trostruko zaradili:
1.kad su kupovali od naroda po bagatelnim cijenama prije IPO HT-a
2.kad su prodavali poslije povrata love od HT-a
3.kad su građani povrat love uložili u fondove

Novac je kisik burze!

prekrcaj na jadroplovu na 780. valjda su to sad novi temelji utabani.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


prekrcaj na jadroplovu na 780. valjda su to sad novi temelji utabani.

A vidi naših forumaša što se naguravaju na 780 koda će danas pobjeći. Čini mi se da ima sasvim dovoljno za sviju [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

O pa ovaj zaron ispod 14 k na IGH stvarno nisam očekivao… čini se da je panika malih jača od svega [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Zanimljivo šamaranje na INI. Brijem da je linija potpore zabetonirana na 2600.

New Report

Close