Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da jednostavna racunica da svu tu lovu fondovi moraju vratiti na trziste ne ostavlja mjesta panici. Moj savjet ako nemate kesha ugasite kompjuter a imate kupujte.

a ja se borim i pokusavam kupovat u ovoj depresiji jer sam cuvao kes za ovo.Samo fondovi mi uvijek dignu ljestvicu za malo vise i onda mi pobjegne[smiley5]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ŠKRGUT ZUBA!!!!![smiley2][smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Koliko će po mišljenju iskusnijih trajati ova korekcija ili koliko su u prosjeku trajale prošle korekcije ?

Ovako bi ispalo da će kampanja HDZ-a – “Protiv novih poreza” – biti bez ikakvog smisla jer kapitalne dobiti ionako neće niti biti te će novi SDP-ov porez biti skroz nebitan.

Ali ne bi rekao da je tu točka na i.

Bit će još veselja prije izbora, ovih dana se lova prikuplja da bi se tamo prije izbora mogao izazvati rast. Treba samo pametno odraditi ove dane, a ne cmizdriti.

Zašto smiješak uz škrgut zuba.

stavio sam na burzu sve što imam
sad mogu s tim da se slikam
rekla žena kupi dionicu
nemoj više u kladionicu
ženo, ja te ljubim
sad ću sve da izgubim
bar sam tamo znao tko je favorit
ovdje index ide duboko zaronit
roni s maskom na dah
meni treba predah
more plavo, on se crveni
jao ti ga meni
idem u kafić po pivce
na šanku tražit krivce

pa ovdje bi trebalo otvoriti novu grupu s nazivom Dioničarska poezija ili Sabrana dijela mailih dioničara ili
tako nekako…[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Zašto smiješak uz škrgut zuba.

Čini mi se da moderator misli da sam ja Apoks

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

pjesnici su uglavnom inspiraciju tražili u ljubavnim patnjama a vi u burzovnoj korekciji.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Vas PTKM izvještaji ne zanimaju

Pomor ribe!
Da nije kakva otrovna kemikalija?

New Report

Close