Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ulazili bi oni, ali im nitko neda dovoljno dionica, barem ne za Top10. A i bez njih ide dobro.
Samo sam to povezao da možda ne pada zbog toga što nema institucionalnih ulagača u Top10.

zato je to valjda stabilna dionica. drže ju “čvrste ruke”.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


febo: ” mogao bi Crobex, ako ovako nastavi ponovo ispod 5000. odlicna prilika za kupnju.” Čega, Crobexa? SLK, shvatio sam.

da , Crobexa naravno (kad se uvedu opcije na index)[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Moje mišljenje:
Cijene dionica su srušili fondovi da bi od neiskusnih kupili jeftino i još će rušati i kupovati sve dok takvih ima i dok se burza ne riješi takvih! Ova korekcija nema veze s nekakvim globalnim utjecajima na hrvatsko tržište!
I kad se nakupuju koliko im je dovoljno, pogotovo novi fondovi kvalitetnih dionica, što bi onda trebali? Stagnirati? Pa nisu ludi, i njima odgovara rast i to još veći nego prije ove korekcije! Idemo mi brzo gore, naravno, po njihovoj želji! Zato dokupljujte dok to i fondovi rade!
Živjeli!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

i jos to sve rade prije FI….. [smiley2]…

Prvo .. bio sam puno mirniji dok nisam ima PBZ Investor pa nisam stalno buljio u monitor kao što je to lijepo u jednom postu kolega mreich rekao najbolje mi je išlo dok sam pratio sa 15 min kašnjenja …

Hmm, čitam malo postove i vidim da je zapravo poveliki dio članova foruma u panici i da su postovi većim dijelom (ne)uspjeli pokušaji tješenja samih sebe. Jer realno veliki caruju i trenutno rade totalnu rasprodaju, a mi to možemo samo gledati i nadati se da će sve proći što prije kako ne bi bilo još malo rasprodaje. Ja sam i predvidio u jednome od svojih davnijih postova da će bit plašenja raje, ali iskreno i mene su poplašili (a vjerujem i dobar dio foruma isto), jer nisam očekivao ovakvu reprizu toliko brzo, tek za tjedan, max dva pred izbore a i dalje mislim da će se to dogoditi. Htio sam se nakrcati pred fi, ali iskreno trenutno gubim jer se fondovi maste. Bez obzira na sve nije lako gledati kako sve pada, jer bez obzira na priče ima dionica koje jesu podcijenjene a opet padaju. Sa druge strane na skoro svim dionicama su vidljive fondovske igre u postavljanju donje i gornje granice. E pa ne dam im svoje pare iz inata a raju neka plaše koliko ih volja …

Muka mi dođe kad sve ovo vidim…

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Gdje se može vidjeti koji fondovi i koje dionice kupuju ???

Evo počeli fondovi igru i na Kabi. Ja sam im u neku ruku i zahvalan jer na taj način će otjerati ove novopečene investitore kukavice i nakon toga ćemo moći normalno trgovati.


Gdje se može vidjeti koji fondovi i koje dionice kupuju ???

Teoretski može na stranici od svagog fonda vidjeti u koje sektor ulažu, isto tako na sda možeš pratiti top10 za svaku dionicu pa vidjeti da li tamo ima koji fond ili možeš imati prijatelja insidera koji sve zna …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Huh, ajmo vidjet gdje se vec uocavaju donji supporti?

Viro 1500, Ht 360, INA 2600, IGH 14000, ATPL 3600 ?

Ili sam preveliki optimista [smiley8]

INGR-56000

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Huh, ajmo vidjet gdje se vec uocavaju donji supporti?

Viro 1500, Ht 360, INA 2600, IGH 14000, ATPL 3600 ?

Ili sam preveliki optimista [smiley8]

ZABA na 11000, INGRA na 56000, MLNR 1400, EIG na 121, …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

DLKV 1595 [smiley7]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close