Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ove godine hrvatski građani dočekuju 31.10. svjetski dan štednje sa rekordnih 104 milijarde kuna depozita. Izvor ht teletekst. Ima para, nema straha![smiley2]


fazan: ” Tržište nije precijenjeno zbog perspektive.” ima jedna definicija, doduše u optici: Perspektiva u optici označava pojavu prividnog smanjenja likova i predmeta razmjerno njihovoj udaljenosti od gledatelja.

moram priznati zagonetno …

jel’ to u korist ili protiv moje teze ?

I love the Smell of Profits in the Morning


fazan:

Tržište nije precijenjeno zbog perspektive.”

ima jedna definicija, doduše u optici:
Perspektiva u optici označava pojavu prividnog smanjenja likova i predmeta razmjerno njihovoj udaljenosti od gledatelja.

Hehe, zanimljiva paralela sa tržištem. [smiley11]

No respect


jel’ to u korist ili protiv moje teze ?

a, ovisi o perspektivi [smiley1]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Caymane ti si neunistiv,panika vlada jos kad ekipa procita tvoje postove,ode sve u k….c[smiley2]Nek pada ,rast ce[smiley2]

Slažem se da će rasti, i padati i rasti jer to je burza.

Pokušavam skontat zašto recimo već dva dana ne pada ULPL, čak je trenutno i u malom plusu.
Jedino što vidim – nema fondova u Top10.

No respect

ova našaburza nikako da odraste…kad će se skupit dovoljni broj igrača kji će udarat uvijek suprotno


Pokušavam skontat zašto recimo već dva dana ne pada ULPL, čak je trenutno i u malom plusu. Jedino što vidim – nema fondova u Top10.

Znači da će pasti kada fondovi požele ući u top10.

I love the Smell of Profits in the Morning

mogao bi Crobex, ako ovako nastavi ponovo ispod 5000. odlicna prilika za kupnju.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Mislim da je ovo dobar razvoj situacije za sve ozbiljne ulagače. Fondovi su majstorski odigrali zadnjih mjesec dana. Gomila je otišla u HT, tu su ih držanjem cijene natjerali da jeftino prodaju i odu u neke druge dionice koje su u međuvremeno “ludovale”, tamo su im pokupili lovu, a sad slijedi korekcija. Većina novih će prodati pošto-poto i nikad se više neće vratiti na burzu. Ja sam oduševljen. Mislim da ću burzu ponovo početi pratiti tek kad se vartim sa skijanja [smiley2]

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti


SLK:

Pokušavam skontat zašto recimo već dva dana ne pada ULPL, čak je trenutno i u malom plusu. Jedino što vidim – nema fondova u Top10.”

Znači da će pasti kada fondovi požele ući u top10.

?
Ulazili bi oni, ali im nitko neda dovoljno dionica, barem ne za Top10. A i bez njih ide dobro.
Anyway, nije tema za to.

Samo sam to povezao da možda ne pada zbog toga što nema institucionalnih ulagača u Top10.

No respect


mogao bi Crobex, ako ovako nastavi ponovo ispod 5000. odlicna prilika za kupnju.

Čega, Crobexa?

SLK, shvatio sam.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close