Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od ovih koje imaš jedino dalekovod. sve ostalo može proći pod podcijenjeno.


cayman006: ”
nisi shvatio super24, ne pumpaju forumaši nego fondovi, a forumaši
kupuju precijenjene dionice i misle da će i dalje rasti jer su im u
novinama to servirali kao sigurnu činjenicu. ”
S ovim se i ja slažem, ali to je skroz drugo nego što je rekao u
prethodnom postu.

Još jednom me usporedi sa onim gnomom galincem i odvalit ću ti zvijezdu s mečke….[smiley1] Ako ništa, barem sam puno ljepši od njega.

ja sam najljepsi pa se ne hvalim time..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Još jednom me usporedi sa onim gnomom galincem i odvalit ću ti zvijezdu s mečke….[smiley1] Ako ništa, barem sam puno ljepši od njega.

Šejtane 06.06.2006. cayman 006: [smiley1]

No respect


mozda je offtopic ali moze li se tuziti Hanfi compliteline cijeli dan
im ne radi i samim time ne mogu rapsolagati svoim novcima a niti
dionicama

Moj savjet: drugi put kod izbora brokerske kuće nek ti visina provizije ne bude mjerilo za odabir pa će biti bolje.

Caymane ti si neunistiv,panika vlada jos kad ekipa procita tvoje postove,ode sve u k….c[smiley2]Nek pada ,rast ce[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


nisi shvatio super24, ne pumpaju forumaši nego fondovi, a forumaši kupuju precijenjene dionice i misle da će i dalje rasti jer su im u novinama to servirali kao sigurnu činjenicu.

Napokon netko tko se usudi napisati istinu.
Jedino bih napomenuo da i u ovom ludilu ima podcijenjenih dionica ali nisu u prvom planu.
Treba ih samo pronaći.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Tržište nije precijenjeno zbog perspektive.

I love the Smell of Profits in the Morning


pa čemu se vi čudite ljudi? tržište nam je već dulje vrijeme napumpano i pravo je čudo što sve ovako slabo pada. zar mislite da se sve ovo može pogrijavati samo na temelju novinskih članaka o nekim budućim projektima? Zar ne mislite i da ste sami navučeni putem medija na kupnju nekih dionica, dok druge čekaju da ih primjetite jer su debelo ispod cijene. Kako vi mislite da može sve ovo završiti kad jeftinom dionicom proglašavate onu koja ima p/e preko 1000 i trži se na 5-6 bv-a…Ma koja to očekivanja u budućnosti moraju nastupiti da bi se to opravdalo? Sve ovo je polako prešlo u ludilo većih razmjera i bojim se da neće dobro završiti. Otkriti burzu i dionice danas ili prije godinu dana i nije neko umijeće, a gdje ste bili prije 5-10 godina? Zar su vam mediji morali otvoriti oči da se na dionicama može zaraditi lova. Može,ali taj film od prije 5 godina više nećete gledati jer svo ovo pumpanje cijena vodi nas u potpuni slom tržišta, ma što vi o tome mislili. Zato se malo ohladite i smirite i naučite što je burza. Burza nije kladionica.

lol

Kladionica je puno zajebanija, 4 industrija u svijetu (nafta,telekomunikacije, farmacija), probaj njih zajebati.


Tržište nije precijenjeno zbog perspektive
Eto netko tko razmislja donekle ko ja[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ista se prica vodila sa zemljistima i stanovima,tko ce to kupit……….i op netko kupi i opet ode gore [smiley2]EEEEEEE dokle ce tako…………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Tržište nije precijenjeno zbog perspektive.

ima jedna definicija, doduše u optici:
Perspektiva u optici označava pojavu prividnog smanjenja likova i predmeta razmjerno njihovoj udaljenosti od gledatelja.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close