Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo da se rupa ne proširi….[smiley1]

već i sarajevska reagirala i to dobro![smiley1]

dan je pametniji od noći

Odbio se HT up,
to je ipak najvažnije za naše tržište!

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

ovo meni kod nas izgleda kao prije HT-a…korekcija…ali znamo kako su se cijene odjednom vratile UP[smiley2]


rocky: ” Na burzi je sve moguće čak i ono što je logično! Kad se malo prevrti film unazad 2 mjeseca imamo ovakvu situaciju: Kad je narod trebao lovu za upis HT-a fondovi su spustili kupnju i narod je prodavao po bagatelnim cijenama,kad je narod došao do love i upisao HT fondovi su napucali cijene ostalih dionica.U trenutku kad stiže povrat novca od HT-a cijene su dosta visoko i narod počinje kupovati po tim visokim tj. napucanim cijenama i dodatno povećavaju razinu cijena i sad očekuju da će fondovi nastavit kupovati po tako visokim cijenama??? Ne,sad fondovi čekaju da cijene krenu prema dole malo zešće i onda će opet počet kupovati!!! Neiskusni moraju plati danak neznanju!!! Povijest se ponavlja!!! ” Svaka čast. A tako jednostavno. Samo što će kupnja ovaj put biti malo niže. Ipak ima ovaj put puno više ovaca za šišanje. [smiley4][smiley4][smiley2]

logično i točno….[smiley5][smiley1][smiley5]

Moderatora treba zabranit!!!

Fondovi igraju svoju igru, izlaze iz dionica na kojima su natukli dobre prinose da bi

1) kapitalizirali dobit i srušili cijenu tim dionicama,
2) kupili s tom lovom Atlantic,
3) vratili se nazad u jeftine dioice pod 1.,
4) dali lekciju novopečenim ulagačima da im se ne valja baviti trgovanjem dionicama kad one tako luduju gore dolje svaki dan bez ikakvog smisla nego neka radije stave lovu u fondove koji znaju što rade…

[b]The bigger the smile, the sharper the knife. [/b]["Rules of Acquisition"]

EEEEEEEEEEEE DA VIDITE SARAJEVSKE BERZE

a najviše se srdim na svoje brokere,,,znao sam prije neki dan da trebam prodat dinice..ali ih nisam dobio…

E, ovo se zove berba od paničara. (na HT-u).

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


EEEEEEEEEEEE DA VIDITE SARAJEVSKE BERZE

može malo detaljnije…

KOEI interesantan. na kupnji samo kapitalci. pročistilo se od malih izgleda.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

katastrofa…bolje da nisam dolazio gledat danas što se dešava na burzi…
sve pada…[smiley9]
i ne samo da pada…nego pogledam k/p…i povraća mi se…
pogledam KORF, FRNK, EIG, DLKV, FNVC ( od njega mi se već duže povraća), DKVS, HT…fuj…love nema za dokup…
a još na to sve vidim ZDNK…[smiley9][smiley9][smiley9]

Koliko nam je CROBEX?
% i bodovi?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close