Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I opet nemam cash-a naravno, jer sam prije kao sumanut lupao po HT-u. Hm, mozda je ovo post za rubriku oprosti mi pape…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

e ko bi stigao pratit sve valove,[smiley3]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Napokon ULPL prešla 3.600,00 ,zadnja 3.630,00

čini se da ćemo lagano gore


Hm, kuda ode HT danas? Stvarno nisam mislio da će se opet tržiti na 36x. [smiley11]

to sve fondovi odrađuju(tak mislim i nadam se da je tako) i slazem se sa kolegom rockyem!

... otišli su bikovi uzalud ...

Ako me pamcenje ne vara fondovi imaju rok prijave za Atlantic do 06.11 , samo koliko oni moraju cekati na povrat tog neuplacenog novca nakon proporcionalnog rezanja??? Hvala

Jazovka na banjaluckoj burzi…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Jazovka na banjaluckoj burzi…

Samo su ju napravili i poskakali u nju.

No respect

Samo da se rupa ne proširi….[smiley1]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

deimos:

Jazovka na banjaluckoj burzi…

Samo su ju napravili i poskakali u nju.

Tako je to na burzi uvijek. Uvijek si sami iskopamo rupu [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Na burzi je sve moguće čak i ono što je logično! Kad se malo prevrti film unazad 2 mjeseca imamo ovakvu situaciju: Kad je narod trebao lovu za upis HT-a fondovi su spustili kupnju i narod je prodavao po bagatelnim cijenama,kad je narod došao do love i upisao HT fondovi su napucali cijene ostalih dionica.U trenutku kad stiže povrat novca od HT-a cijene su dosta visoko i narod počinje kupovati po tim visokim tj. napucanim cijenama i dodatno povećavaju razinu cijena i sad očekuju da će fondovi nastavit kupovati po tako visokim cijenama??? Ne,sad fondovi čekaju da cijene krenu prema dole malo zešće i onda će opet počet kupovati!!! Neiskusni moraju plati danak neznanju!!! Povijest se ponavlja!!!

Svaka čast.
A tako jednostavno. Samo što će kupnja ovaj put biti malo niže.
Ipak ima ovaj put puno više ovaca za šišanje.
[smiley4][smiley4][smiley2]

Nema me 5 min uz komp i nisam vidio što se dogodilo s onim 730 nalogom na kupnji kod VIRA? Nestao?

Jaroslav Plasil (300 kom na ATPL – 3.650 kn, prodaja) prepao Drhtave Rucice, pa je sada prodaju na 3.600. Ti ce se osjecati glupo kad FI izadje[smiley1]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close