Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo s 1.generacijom i sl.kućama zbilja je zločin! I HANFA bi morala barem nekako kazniti takve kuće ili im čak zabraniti obavljanje djelatnosti! Sat vremena se već ne može spojiti na njihovu stranicu, i tako gotovo svaki dan. Time se krši pravo na jednake uvjete trgovanja svim sudionicima na tržištu kapitala, pa takve brokerske kuće treba debelo kazniti!


strategos: ” VIRO izbombardiran. Progutan onaj nalog od 500+ komada na kupnji. [smiley10] ” Čini se da sam bio u pravu s Viro. Marinko je vjerojatno riješio stvar s P&L. Nemam zdravijeg objašnjenja

al zato sad dobar bunker na kupnji na 1500. izgleda da ipak i nije u interesu da cijena ode previše dolje.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ovo s 1.generacijom i sl.kućama zbilja je zločin! I HANFA bi morala barem nekako kazniti takve kuće ili im čak zabraniti obavljanje djelatnosti! Sat vremena se već ne može spojiti na njihovu stranicu, i tako gotovo svaki dan. Time se krši pravo na jednake uvjete trgovanja svim sudionicima na tržištu kapitala, pa takve brokerske kuće treba debelo kazniti!

pa HANFA je najviše kriva što je tako. previsokim kriterijima za dobivanje lecence na tržištu je ogroman manjak kvalificiranih brokera.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dobro,šta je ovo s prvom generacijom,uopće im se stranica neda otvoriti…[smiley5] mislim što je previše
je previše

HT i dalje lagano tone…

očekivao sam drugačiji scenarij ali “time is on our side”…

Fino se skida s aska danas na Varteksu…….

k 6339
p 3865

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

fondovi kupe sve na MIV-u danas solidan promet[smiley2]

dan je pametniji od noći

pa rast dobiti bude jer se otvara nova tvornica i povecava kapacitet.Jednostavno se nastavlja HPB skrb. nestrucnog i zurnog iskrcavanja

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ide Crobex Danas na 5100 čini mi se……
Trenutno – 0,61

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

1 generacija proradila…bilo bi mi draze da nije…[smiley1]

Na burzi je sve moguće čak i ono što je logično!

Kad se malo prevrti film unazad 2 mjeseca imamo ovakvu situaciju:

Kad je narod trebao lovu za upis HT-a fondovi su spustili kupnju i narod je prodavao po bagatelnim cijenama,kad je narod došao do love i upisao HT fondovi su napucali cijene ostalih dionica.U trenutku kad stiže povrat novca od HT-a cijene su dosta visoko i narod počinje kupovati po tim visokim tj. napucanim cijenama i dodatno povećavaju razinu cijena i sad očekuju da će fondovi nastavit kupovati po tako visokim cijenama???
Ne,sad fondovi čekaju da cijene krenu prema dole malo zešće i onda će opet počet kupovati!!!
Neiskusni moraju plati danak neznanju!!!

Povijest se ponavlja!!!

Novac je kisik burze!

Hm, kuda ode HT danas?
Stvarno nisam mislio da će se opet tržiti na 36x. [smiley11]

No respect

New Report

Close