Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eh da mi je samo znati kako to ekipa misli svu tu lovu bolje oplodit’… IPO-i uništavaju tržište de facto… [smiley7]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

neko malo ULPL-a pokupio….do 3600


Hvala budd da netko misli da neki graadjevinari ipak su prenapumpani.
Zar en vidite da skoro svi gradjevinci koji rade sa drzavom idu u jaki diskont da dobiju poslove.
PA sta ce mi takva firma koja kupuje posao i tako skriva i stedi dobit tj. izvlaci na neznam koje nacine.
VDKT, HDEL, neidem u to pa neka i raslo.
Samo INGRA i eventualno THNK.

pa dlkv i dalje zadržava svoje profitne marže, to sam sguran


Dečki, kaj je čudno, pa uvijek je ovako kad je neki Blagdan ili praznik u toku tjedna. To se onda lijepo iskoristi radi jeftinijeg dokupa.

Istina, meštre.
Uz to i malo ATGR kao začin, pa u srijedu imamo gozbu.

Još kad bi nam dopustili kupovanje na čekove[smiley2]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

To vedric:
Da ali DLKV ima dobru perspektivu.
Ulazi u TLM, radi akvizicije, totalno druga filozofija od VDKT i HDEl, tako sam barem ja dobio dojam.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Hmm, ako fondovi dopuste jeftinu kupnju HT-a ( ispod 400) s povratom novaca od ATGR, onda sam se preracunao, ali bas me zanima …..


To vedric: Da ali DLKV ima dobru perspektivu. Ulazi u TLM, radi akvizicije, totalno druga filozofija od VDKT i HDEl, tako sam barem ja dobio dojam.

Iako ne rade konsolidirana unatoc 100% vlasnistvu 14 tvrtki kceri; i unatoc tome sto imaju prosperitet i na polju transportiranja energije; jos uvijek je njegova cijena preveilka. Slozio bih se da ih ne treba trpati u kos sa HDEL i pogotovo VDKT (za mene totalna enigma cijena na trzistu), ali nije ni DLKV daleko.
Pozdrav
Leon

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Ima netko komentar na prvi nalog na kupnji Zdenke od preko pola milijuna kuna?
Lupalo se po njemu, ali se nije micao.

No respect


Ima netko komentar na prvi nalog na kupnji Zdenke od preko pola milijuna kuna? Lupalo se po njemu, ali se nije micao.

možda pukovnik ili pokojnik?

Heaven or Las Vegas

Ima netko komentar na prvi nalog na kupnji Zdenke od preko pola milijuna kuna?
Lupalo se po njemu, ali se nije micao.

Imam ja

Balkane Balkane Balkane moj
Budi mi silan i dobro mi stoj…….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

cijeli svijet u ZELENOM samo mi u crvenom i to 1,13 % stvarno smo zanimljiva država…

Bacite oko na DLKV, na promjenu u Top10.

No respect

New Report

Close