Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok cijeli svijet zeleni mi padamo,to ti je naša burza.Više sliči na lutriju nego na burzu.


Dok cijeli svijet zeleni mi padamo,to ti je naša burza.Više sliči na lutriju nego na burzu.

Bolje uložit dvaput na Arsenal i imaš sigurnih 100% prinosa. A ne ovako[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Gledamo “cijeli svijet” samo kad se kod nas crveni a kod njih zeleni.

No respect


Gledamo “cijeli svijet” samo kad se kod nas crveni a kod njih zeleni.

Dobro je, znači kasnimo samo jedan dan za svijetom!

I love the Smell of Profits in the Morning

svugdje ista taktika (dlkv, tisk, t-th itd.) fond sa par stotina dionica odredi gornju granicu koju onda sve više spušta, a vi se dolje koprcajte, a kad se dovoljno spusti onda kupuju.

Kod nas se uvijek čeka zadnji tren,zadnja lopta a onda lopta ide fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Da pogotovo ma Končaru.

Meni se čini da je MEDIKA jako vrijedna lopta s fundamentima,vidim da je počela rasprodaja nekih šupljih da bi se krenulo u Mediku,samo slaba prodaja,nema veće količine za kupit

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Tek sad je počeo potop, prva kupnja VDKT na 3900 [smiley9], KOEI na 1216 [smiley8]…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Tek sad je počeo potop, prva kupnja VDKT na 3900 [smiley9], KOEI na 1216 [smiley8]…

VDKT realno vrijedi 1000 kn, pa ništa čudno

Hell is Empty and all the Devils are Here

Prošli petak Konzum – 9%,danas Jamnica – 9%…..izgleda da samo Ledo ide gore.[smiley1]

Hvala budd da netko misli da neki graadjevinari ipak su prenapumpani.
Zar en vidite da skoro svi gradjevinci koji rade sa drzavom idu u jaki diskont da dobiju poslove.
PA sta ce mi takva firma koja kupuje posao i tako skriva i stedi dobit tj. izvlaci na neznam koje nacine.
VDKT, HDEL, neidem u to pa neka i raslo.
Samo INGRA i eventualno THNK.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close