Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alien: ” TunaSalad: ” da li fondovi mogu prodavati još ovaj tjedan ako hoće u ATGR? jeli to razlog zastoja/laganog pada? ” Ako sam dobro upamtio institucionalci mogu do 6.11. davati ponude za ATGR. Pema tome… ” Dobro si upamtio..

A ja zaboravio pa se ponadao!

I love the Smell of Profits in the Morning


Smatram da je upravo Atlantic uzrok zastoja, barem u većem dijelu. Ponešto i dalje “jeftin” HT. IPO rasturaju tržištem.

Slažem se. Ali proći će i to.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


SLK: ” Smatram da je upravo Atlantic uzrok zastoja, barem u većem dijelu. Ponešto i dalje “jeftin” HT. IPO rasturaju tržištem. ” Slažem se. Ali proći će i to.[smiley2]

Je, a onda dolazi Optima …

I love the Smell of Profits in the Morning

A ja mislio H1?[smiley9]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Uskoro ću svoj d.o.o. pretvoriti u d.d., napisati vraški poslovni plan i krenuti s IPO-om. Još ću vam obećati spektakularan rast dobiti u 2012-oj, tako da opravdam visoku inicijalnu cijenu dionice.

Treba mi otprilike 200 milijuna kn kapitala, tako da nitko neće ostati kratkih rukava[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

valentine:

SLK: ” Smatram da je upravo Atlantic uzrok zastoja, barem u većem dijelu. Ponešto i dalje “jeftin” HT. IPO rasturaju tržištem. ” Slažem se. Ali proći će i to.[smiley2]”

Je, a onda dolazi Optima …

Optima IPO nema sanse biti ni priblizno kao ATGR a kamoli HT

Za razliku od HT Optimi rastu i prihodi i dobit.


Za razliku od HT Optimi rastu i prihodi i dobit.

Normalno i logicno. Jedino sto su im i prihodi i dobit x puta manji od HT-ovog

ULPL pokazuje znakove buđenja


zzidak: ” Za razliku od HT Optimi rastu i prihodi i dobit. ” Normalno i logicno. Jedino sto su im i prihodi i dobit x puta manji od HT-ovog

I dug.
Optima izlazi na burzu jer nemoze vise dobiti kune kredita.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

skuplja se kupnja na koei….ipak ima kupaca ali su neki sramežljivi


evo vam primjer da nase trziste je jakooo cudno… pogledajte vani sve zeleno a kod nas crobex u minusu…zato jednostavno nema pravila za ovo trziste

Zapravo je jednostavno. Ima pravila. Kad su vani kataklizme i katastrofe i globalni slomovi onda to ima utjecaja na nas, a kad je vani sve super onda smo svoji[smiley1]

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close