Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..A baš ti je velik izlazak na INGRI…cca.10kom.Ne moraš se previše “brinuti”!


zaba brokeri ….mislim da nikad više…

Ja ih uspio dobit,nakon 45 min[smiley7]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

da li fondovi mogu prodavati još ovaj tjedan ako hoće u ATGR? jeli to razlog zastoja/laganog pada?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


..A baš ti je velik izlazak na INGRI…cca.10kom.Ne moraš se previše “brinuti”!

Ne mislim danas[smiley11]prošli tjedan je bilo aktivno…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


da li fondovi mogu prodavati još ovaj tjedan ako hoće u ATGR? jeli to razlog zastoja/laganog pada?

Mogući razlog trenutnog stanja na tržištu su izbori za mjesec dana,narod na HT,precjenjenost tržišta,spominjana financijska kriza…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

…Čekam da me spoje sa operaterom u SDA već pola sata….Trenutno sam peti na redu……[smiley7]


TunaSalad: ” da li fondovi mogu prodavati još ovaj tjedan ako hoće u ATGR? jeli to razlog zastoja/laganog pada? ” Mogući razlog trenutnog stanja na tržištu su izbori za mjesec dana,narod na HT,precjenjenost tržišta,spominjana financijska kriza…
i vijerovatno stanje u regiji. (BIH, Kosovo Srbija…)


da li fondovi mogu prodavati još ovaj tjedan ako hoće u ATGR? jeli to razlog zastoja/laganog pada?

Ako sam dobro upamtio institucionalci mogu do 6.11. davati ponude za ATGR. Pema tome…


TunaSalad: ” da li fondovi mogu prodavati još ovaj tjedan ako hoće u ATGR? jeli to razlog zastoja/laganog pada? ” Ako sam dobro upamtio institucionalci mogu do 6.11. davati ponude za ATGR. Pema tome…

Dobro si upamtio..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Smatram da je upravo Atlantic uzrok zastoja, barem u većem dijelu. Ponešto i dalje “jeftin” HT.

IPO rasturaju tržištem.

No respect

I dalje je blago crvenilo i svrbež na prstima prodavatelja…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Crobex oko 0, sad -0,18 %. O kakvom padu čitav dan pričate? O korekciji, ovom, onom…Mislim da ste 7 mjeseci prebrzo izašli iz dionica.[smiley2]

New Report

Close