Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


luki007: ” ZDNK 4847 kom na kupnji na 99,52 Jao biće kuku lele i pomagaj kad krene tobogan Ak prije toga Hanfa ne poništi sve to [smiley7][smiley16] ” Blokada je na lipi vise: 99,53. Majstori su to; majstori iluzije i obmane. [smiley9][smiley9][smiley9]

Možda “oni” znaju više…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

To Plavi:

Pozdrav kolega, evo nazad nakon odmora.
I ja bi da INGRA malo padne, cekam ko puska.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Alas nekretnine jutros odlučile ponovno gore..,11,5%,zadnja cijena 135,00 [smiley11]


To Plavi: Pozdrav kolega, evo nazad nakon odmora. I ja bi da INGRA malo padne, cekam ko puska.

Pozdrav i od mene.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ne mogu vjerovat tko sve na burzi danas trguje…kupuju gluposti a prodaju ht..pa kaj ti ljudi nisu vidjeli po koliko ev/ebitda su ponudili za sloveski telekom

a na koliko je danas naš telekom…cral, ipko,i zdnk..to su dionice..pa ne mogu vjerovat…

KODT-P-A i KODT-R-A izjednačeni po cijeni , 5 000 kn !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

LKPC probila donji dnevni limit.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

HTmanija me natjerala da dobrano prerasporedim portfelj, od čega su određene dionice bile namjenjene za trading, međutim po ovome što gledam svaki dan samo mi jasnije postaje koliko je ovo malo tržište i koliko su fondovske igre bez granica. Cijene se štopaju gdje treba i ne treba, pumpaju se neki balončići. Najrađe ne bi uopće pratio burzu do iza nove godine i prije finalnih godišnjih izvješća … pravo je umijeće pogoditi što će rasti i kada. Ništa skoro nema veze sa ta i fa. Međutim nikad ne znaš što će fondovi zakuhati pa samo čučim na oprezu. Čini mi se kao da se sve štopa, pa će se zapaliti dan-dva i onda opet u isforsiranu predizbornu korekciju … pa će se onda još to provlačiti ako bude problema oko formiranja vlade tj. do finalnih fi ne idemo nikuda …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

zaba brokeri ….mislim da nikad više…

evo vam primjer da nase trziste je jakooo cudno… pogledajte vani sve zeleno a kod nas crobex u minusu…zato jednostavno nema pravila za ovo trziste


I dalje jak izlazak na puno dionica. [smiley10]

Ali me svejedno iznenađuje da ima svaki dan preko 100 milijuna kuna podrške na kupnji.

Ne kužim. Pa većina dionica su na nižoj cijeni nego prije pola godine a dosta njih i pred čitavu godinu. Nemoj pratiti samo blue chipove i “svoje” dionice.


I dalje jak izlazak na puno dionica. [smiley10] Ali me svejedno iznenađuje da ima svaki dan preko 100 milijuna kuna podrške na kupnji.

Ma mogu razumjeti da se negdje kapitalizira…ali izlasci iz DLKV ili INGR me više brinu[smiley6]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

New Report

Close