Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


eeeeeeeeee Tony, 3 kn……………….dobro si to primjetio [smiley1]

ne, nego nešto više od 6 kn [smiley2]

Dečki kakve su prognoze za JDPL uspoređujuči sa ULPL i ATPL,nisam pratio u zadnje vrijeme[smiley10]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Uf jesi zao[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Pita moja nećaka kako da kupi dionice Juventusa s tim da nema još nikakve dionice a i maloljetna je. Da ne lutam okolo ako netko zna preko koje brokerske kuće se može kupiti? Jasno bilo bi najbolje da ih kupim ja, pa poslije darujem. Gdje se na brzinu može vidjeti da za početak vidimo cijenu?

preko Hypo banke Zagreb

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pita moja nećaka kako da kupi dionice Juventusa s tim da nema još nikakve dionice a i maloljetna je. Da ne lutam okolo ako netko zna preko koje brokerske kuće se može kupiti? Jasno bilo bi najbolje da ih kupim ja, pa poslije darujem. Gdje se na brzinu može vidjeti da za početak vidimo cijenu?

Možda je to ovo:

http://uk.finance.yahoo.com/q?s=juve.mi

No respect

Bome 100% ispod nivoa 5/2006, vratili se u prvu ligu, treći na tablici, ako se plasiraju u LP, moglo bi bit dobro ulaganje [smiley1] Ajmo nek neko odredi fundamente na trenutnoj cijeni.

Hvala dečki, brzi ste ko strijele. Pa samo malo je skuplja od Punta a ja mislio da je PUNT slab![smiley2]


Hvala dečki, brzi ste ko strijele. Pa samo malo je skuplja od Punta a ja mislio da je PUNT slab![smiley2]

I što je najbolje, bila je puno skuplja u zadnjih godinu dana. Sad je u korekciji.

Ako skontaš kako se kupe, javi. Nisam ni razmišljao da mogu tako jeftino imati koju dionicu nekog kluba.
Čisto suvenira radi.

No respect

upozori je da nebi prosli kao ovi na CRAL-u i IPKO-u[smiley2]
ANALYST ESTIMATES
EPS Est (next year): -0.1100€
Revenue (next year): 185.44 M
Net Debt (next year): -7.45 M
Avg Rec (current)*: 2.5
(Strong Buy) 1.0 – 3.0 (Strong Sell)

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Ako skontaš kako se kupe, javi. Nisam ni razmišljao da mogu tako jeftino imati koju dionicu nekog kluba.
Čisto suvenira radi.

možda ti pomogne ovo
Vaš link


upozori je da nebi prosli kao ovi na CRAL-u i IPKO-u[smiley2] ANALYST ESTIMATES EPS Est (next year): -0.1100€ Revenue (next year): 185.44 M Net Debt (next year): -7.45 M Avg Rec (current)*: 2.5 (Strong Buy) 1.0 – 3.0 (Strong Sell)

Naravno da moraju trenutno biti u katastrofalnoj situaciji nakon plaćanja kazne i igranja jedne cijele sezone u drugoj ligi, nakon što su relegirani zbog namještanja utakmice. Donekle ih je spasilo igranje u Ligi prvaka, ali su morali uložiti u pojačanja za novu sezonu. Prije ove situacije, Juve je bio poznat kao klub sa dobrim financijama. Ulaganje na 2-3 godine.

New Report

Close