Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a pogledajte ovo: sve tri moje dionice u promjeni trenda…[smiley6]

hate red

Zanima me da li ce i trgovina Zdenkom biti poništena kao i IPKO, CRAL, MDPL. Po kafanama se nazalost prica da treba kupit ( ja cuo) [smiley8]


koliko me koštaju zaba brokeri,,kako ih nije sram..nit se javljaju na mail ni na telefon…p i m …više nikad kod njih najlošiji brokeri i još uzimaju 1% i najskuplji

Danas sam ih nekoliko puta pokušavao dobiti i čekao po barem 25 minuta, srećom nisam ih uspio dobiti (htio kupit DJDH po 248,50 :-)..
I tako sam revoltiran otišao u PBZ po Mr.Investora, a lova naranvo čami kod zaba Brokera i ne mogu do nje!!!qtryxxy%&$#”[smiley16]

trend ti je atgrrrr..zato je padalo….mali su prodavali..

Molim objašnjenje. Evo stanja prvih 10 na HT-u. Kako to da ima 3 PBZ računa u prvih 10. Jesu li oni isto ili šta ne kužim.
26.10.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.302.316 4,03 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 336.675 0,41 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 291.065 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 267.835 0,33 Skrb. račun +1530
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 198.031 0,24 Skrb. račun +3200
10. PBZ D.D. 185.934 0,23 Skrb. račun +1672

to su skrbnički računi, to nije PBZ banka, može biti bilo tko iza tih računa

Heaven or Las Vegas


Nadajmo se

što je uzrokovalo ovu korekciju? ja mislim da je IPO, opet

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ovaj puta, samo dvije od četiri unutra. Kvarim se. [smiley10]

ma je li? a treću si zaboravio? onu sa “skrivenim” rastom? [smiley1][smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


SLK:

Ovaj puta, samo dvije od četiri unutra. Kvarim se. [smiley10]”

ma je li? a treću si zaboravio? onu sa “skrivenim” rastom? [smiley1][smiley2]

A dobro… Nisam se htio hvalit. [smiley1][smiley2]
Četvrta me zanima koja stoji već mjesecima (SNBA), valjda će i onda mrdnut uskoro.

No respect


Danas je bio zadnji dan za uzeti lovu s tržišta i kupiti Atlantic. To znači, da nema više brzih padova.

Pravne osobe mogu upisivati i uplacivati do 06.11.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Donice koje su rasle najviše zadnjih mjesec dana:

i ja ih imam nekoliko odatle.
Samo sam htio primijetiti da nije baš najbolje napravljen obračun, barem ne što se tiče zadnjeg dana. Uzeta je zadnja cijena, a daleko je znakovitije i važnije uzimati prosječnu cijenu, koja je npr. kod JDPL jučer bila oko 839 kn, što je znatno više od zaključne na 833.

eeeeeeeeee Tony, 3 kn……………….dobro si to primjetio [smiley1]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close