Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da je sve polako krenulo gore… Bar ove sto ih ja gledam…… [smiley2]

Nasdaq u plusu 2,1 % a Dow 0,7% !!!!!!
A kod nas sivilo……


Nasdaq u plusu 2,1 % a Dow 0,7% !!!!!! A kod nas sivilo……

FTSE index grabi zadnja tri dana prema gore a HT u Londonu svaki dan ide dole!

Novac je kisik burze!


Nasdaq u plusu 2,1 % a Dow 0,7% !!!!!!
A kod nas sivilo……

samo do ponedjeljka.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


ludlum: ” Nasdaq u plusu 2,1 % a Dow 0,7% !!!!!! A kod nas sivilo…… ” samo do ponedjeljka.

Sta mislis da bi u pon. mogli gore.? Meni se tak isti cini…….. …[smiley2] Evo jedna poznata………
Ko je jamio ,jamio je.[smiley11]


laser: ” ludlum: ” Nasdaq u plusu 2,1 % a Dow 0,7% !!!!!! A kod nas sivilo…… ” samo do ponedjeljka. ” Sta mislis da bi u pon. mogli gore.? Meni se tak isti cini…….. …[smiley2] Evo jedna poznata……… Ko je jamio ,jamio je.[smiley11]

a zaboravio si i “…ki bi da bi”[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Danas je bio zadnji dan za uzeti lovu s tržišta i kupiti Atlantic.
To znači, da nema više brzih padova.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Danas je bio zadnji dan za uzeti lovu s tržišta i kupiti Atlantic.
To znači, da nema više brzih padova.

Nadajmo se

Donice koje su rasle najviše zadnjih mjesec dana:

samo jednu imam [smiley3]


Donice koje su rasle najviše zadnjih mjesec dana:

Ovaj puta, samo dvije od četiri unutra. Kvarim se. [smiley10]

No respect


Strawinsky: ” Donice koje su rasle najviše zadnjih mjesec dana: ” Ovaj puta, samo dvije od četiri unutra. Kvarim se. [smiley10]

Ha, kod mene dvije jos u portfelju, jednu prodao na 4500 ( VDKT), jednu kupio nekidan ( ATPL),
al nije lose. Nadam se da ce se HT naci u top 10 za iducih mjesec dana. Prica se po kuloarima da ce ATPL na 10000, valjda ce onda bar do 5-6
[smiley1]

New Report

Close