Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima,ima…neko prekrcavanje?

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

SNBA,kupnja malo jača 417kom po 470,00kn[smiley7]

IGH, se ne da srusit, koliko god ovih dana pokušavali, meni je to up signal [smiley1]

koliko me koštaju zaba brokeri,,kako ih nije sram..nit se javljaju na mail ni na telefon…p i m …više nikad kod njih

najlošiji brokeri i još uzimaju 1% i najskuplji


koliko me koštaju zaba brokeri,,kako ih nije sram..nit se javljaju na mail ni na telefon…p i m …više nikad kod njih

najlošiji brokeri i još uzimaju 1% i najskuplji

pa zašto ih ne promijenite? To je bar jednostavno, brzo i ne košta ništa

vedric:

koliko me koštaju zaba brokeri,,kako ih nije sram..nit se javljaju na mail ni na telefon…p i m …više nikad kod njih

najlošiji brokeri i još uzimaju 1% i najskuplji

pa zašto ih ne promijenite? To je bar jednostavno, brzo i ne košta ništa

da sve je bilo super dok sam dignuo xxxxxxxx kuna krede ..a sad dok mi treba lova sad ih nema

Evo malo o dugovima..kako se fino serviraju gluposti prije izbora…

tko kome namješta i stvara nebitnu priču..pogledajte eu


IGH, se ne da srusit, koliko god ovih dana pokušavali, meni je to up signal [smiley1]

Ako zelis pobijediti; ne smijes izgubiti.
Grunf (i Alien)

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


zmrklic: ” IGH, se ne da srusit, koliko god ovih dana pokušavali, meni je to up signal [smiley1] ” Ako zelis pobijediti; ne smijes izgubiti. Grunf (i Alien)

a možda bi tu vrijedila i ova:
Bolje se junački predat nego kukavički pobjeć.
Grunf[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Poletjela ARNT


leon swpr: ” zmrklic: ” IGH, se ne da srusit, koliko god ovih dana pokušavali, meni je to up signal [smiley1] ” Ako zelis pobijediti; ne smijes izgubiti. Grunf (i Alien) ” a možda bi tu vrijedila i ova: Bolje se junački predat nego kukavički pobjeć. Grunf[smiley2]

Bolje cijeli život biti truli bogataš nego 5 minuta umirati od gladi.

I za kraj: bolje 5 do 12, nego nijedna poslije jedan

Ljepotica je na vrhu sa 26 milijuna kuna prometa.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close