Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

drugovi, pa IGH i INGR se uvijek prate prema tome meni je kao zagrizenom IGHasu drago da INGR raste jer to znaci da u par dana slijedi i rast moje uzdanice. Kod INGR bi moglo biti vise straha za FI-eve nego kod IGH ali obje su sigurne luke s tim da IGH postaje nesto puno vece, regionalni lider u svakom smislu.

Ne znam koliko se kolege dijonicari sjecaju ili su upoznati sa postratnim (ww2) konzorcijem exyu firmi. Tako nesto nam po svemu sudeci slijedi gdje ce u kljucnim ulogama biti ove dvije firme uz onog famoznog giganta koji nije na burzi.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


drugovi, pa IGH i INGR se uvijek prate prema tome meni je kao zagrizenom IGHasu drago da INGR raste jer to znaci da u par dana slijedi i rast moje uzdanice. Kod INGR bi moglo biti vise straha za FI-eve nego kod IGH ali obje su sigurne luke s tim da IGH postaje nesto puno vece, regionalni lider u svakom smislu. Ne znam koliko se kolege dijonicari sjecaju ili su upoznati sa postratnim (ww2) konzorcijem exyu firmi. Tako nesto nam po svemu sudeci slijedi gdje ce u kljucnim ulogama biti ove dvije firme uz onog famoznog giganta koji nije na burzi.

Misliš na ovo? Izradili stručnjaci IGH i Žderič ( konstruktor ) & CO.

” Ingra je stožerna organizacija koja organizira djelatnosti “klastera”. Naravno da za tu ulogu treba radikalno redizajnirati postojeću organizaciju, vlasničku i kadrovsku strukturu.

• Ingra uglavnom trajno organizira obradu inozemnog tržišta svojom mrežom uime i za račun “klastera”, vodi sve inozemne poslove za sve grupacije koje financiraju hladni pogon sustavom doprinosa koji istodobno odražava i vlasničku strukturu.
• Ingra na domaćem tržištu na poslovima “klastera”, kad se očekuje inozemna konkurencija i na velikim projektima organizira zajednički nastup sporazu-mom o nuđenju, organizira financijsku podršku projektu ili investitoru, koju uobičajeno nude strani konkurenti, a pojedinačno danas ni jedna naša tvrtka

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Glasam još za IPO Konstruktora, za njih mi je žao da ih nema na burzi!

svi koji imate pst na “obaracu” pri eventualnoj pobjedi SDP-a na predstojecim izborima, jedna ohrabrujuca vijest iz danasnjeg PD-a: “….SDP vidi u implementiranju poreza na kapitalnu dobit, koji bi Jurciceva Vlada uvela od 01.sijecnja 2009.Rijec je o porezu na dividendu vecu od 50.000,00 kn….”
dakle, mozete mirno spavati jos godinu dana (naravno sve u slucaju pobjede SDP-a)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Plavi, vidim da si solidno upoznat, lijepo. Iako na tvrdo č završavaju slovenčad a ne naši ljudi:)

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


svi koji imate pst na “obaracu” pri eventualnoj pobjedi SDP-a na predstojecim izborima, jedna ohrabrujuca vijest iz danasnjeg PD-a: “….SDP vidi u implementiranju poreza na kapitalnu dobit, koji bi Jurciceva Vlada uvela od 01.sijecnja 2009.Rijec je o porezu na dividendu vecu od 50.000,00 kn….”
dakle, mozete mirno spavati jos godinu dana (naravno sve u slucaju pobjede SDP-a)

[smiley2][smiley2] vadimo se malo vidi i on da se malo zaletio a i panoi od HDZ-a su osvanuli vec[smiley1]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Plavi, vidim da si solidno upoznat, lijepo. Iako na tvrdo č završavaju slovenčad a ne naši ljudi:)

Obrati se svojima iz IGH, oni su to većinom pisali.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Glasam još za IPO Konstruktora, za njih mi je žao da ih nema na burzi!

ha-ha, ne vjerujem, ako ikad bude da ce bit “jeftin IPO”
P.S.
i ja o tome sanjam[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kak netko “štopa” ATPL[smiley7]

Dođite i hurdite....

Danas je zadnji dan za Atlantic, tako da očekujte ništa.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na INGRI 180 milja po 60000 [smiley1]

Netko na INGRI kupio 301 komad po 60.000. Znakovito… [smiley11]
Dečko ima novaca. [smiley1]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close