Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema me cijeli dan , i da nitko ne komentira INGRU sa rastom od 4,31 % i prometom preko 9 milja kuna.
I to u ova teška vremena.
Jeste prodali sve?
Ja sam danas prodao 2 komada tek toliko da imam za kruh i mlijeko.
A i za slučaj da eventualno cijena padne ako izvješće ne bude po očekivanju nekih.
Jer budimo realni , 3 Q od 2006 teško će se dostići.
A opet, tu je dokap. svašta je moguče.
Bilo kako bilo , ako padne dokupit ću nazad , to što sam prodao,ako poraste kupovat ću skuplje na valovima jačih igrača.
Više nije 65 % portfelja INGR, sada je nešto malo manje. Ali samo malo.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Gledam transakcije danas na INGR, netko je kupio 77 komada po 60 000.
Ako me matematika ne vara 77 * 60 000 = 4,6 milijuna kuna.
Nekom fondu je ovo jako pristupačna cijena , unatoč BRA analizi.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavonja, nisam nigdje vidio tvoje mišljenje o IGH? Nisi mi baš oduševljen tom dionicom….


plavonja, nisam nigdje vidio tvoje mišljenje o IGH? Nisi mi baš oduševljen tom dionicom….

Nisam oduševljen još od cijene 6 200 kada mi je u sekundi pobjegla transakcija.
[smiley2]
Inaće , po meni rasla je do nekih 12-13 000 bez veze, nikakvih novih vijesti nije bilo , jedan fond je odlučio podignuti cijenu , sjetimo se onih blokada malo na dolje , malo na gore , bilo je borbe na sve strane.
Onda je Radić počeo malo češće izlaziti po novinama neki novi poslovi na vidiku, iako ništa spektakularno, ali OK, sada već malo veće najava dolaze,međutim nedavno se pojavio fakt da tri igrača izlaze iz top 10, što baš i nije bajno.
Puno je naraslo , u kratkom vremenu, meni odgovara jer podiže cijeli sektor , time i Ingru.
Bojim se da će na kraju godine Ingra po svim fundamentalnim podacima biti opet daleko najjeftiniji građevinar u hrvata, biti će neka tablica pa čemo vidjeti.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Bojim se da će na kraju godine Ingra po svim fundamentalnim podacima biti opet daleko najjeftiniji građevinar u hrvata, biti će neka tablica pa čemo vidjeti.

Ja sam inače poprilično veliki poklonik ingre, a i vlasnik hrpetine dionica od iste, ali sam apsolutno siguran da ingra ima PUNO lošije pokazatelje od IGH ako se uzmu u obzir najavljeni relultati od oba managementa. Posebno grozno izgleda P/book 10 i nešto kod ingre.

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN


Posebno grozno izgleda P/book 10 i nešto kod ingre.

Ovo nije točno.
Nisi uključio dokapitalizaciju, ako si dioničar sa time bi trebao biti upoznat.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da i meni se čini da ima jako puno “umjetnog” kod IGH. Vjerojojatno će padati iducih mjesec dana , onda
ponovo blokada u plus….INGRA se čini puno mirnija,sigurnija i kvalitetnija luka…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


Nema me cijeli dan , i da nitko ne komentira INGRU sa rastom od 4,31 % i prometom preko 9 milja kuna.
I to u ova teška vremena.

Sto bi ti uzimali taj gust? Znali smo da ces ti to obavit. Kad (ako) padne znacajnije, s druge strane, vijdet ces navale na komentiranje. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


cayman006: ” plavonja, nisam nigdje vidio tvoje mišljenje o IGH? Nisi mi baš oduševljen tom dionicom….” Nisam oduševljen još od cijene 6 200 kada mi je u sekundi pobjegla transakcija. [smiley2] Inaće , po meni rasla je do nekih 12-13 000 bez veze, nikakvih novih vijesti nije bilo , jedan fond je odlučio podignuti cijenu , sjetimo se onih blokada malo na dolje , malo na gore , bilo je borbe na sve strane. Onda je Radić počeo malo češće izlaziti po novinama neki novi poslovi na vidiku, iako ništa spektakularno, ali OK, sada već malo veće najava dolaze,međutim nedavno se pojavio fakt da tri igrača izlaze iz top 10, što baš i nije bajno. Puno je naraslo , u kratkom vremenu, meni odgovara jer podiže cijeli sektor , time i Ingru. Bojim se da će na kraju godine Ingra po svim fundamentalnim podacima biti opet daleko najjeftiniji građevinar u hrvata, biti će neka tablica pa čemo vidjeti.

Nije daleko da cemo vidjeti IGH i INGRU zajedno na projektu, pa ces biti bolje raspolozen prema igh – otvorili urede u Bosni i Albaniji, kupuju Srpski IMS – pokrili cijelu regiju.


plavi: ” Nema me cijeli dan , i da nitko ne komentira INGRU sa rastom od 4,31 % i prometom preko 9 milja kuna. I to u ova teška vremena. … ” Sto bi ti uzimali taj gust? Znali smo da ces ti to obavit. Kad (ako) padne znacajnije, s druge strane, vijdet ces navale na komentiranje. [smiley1]

Negativisti se više ne usude komentirati.
Čak su i oni svjesni situacije.
Mogu ti reči da se nadam da će malo i pasti imam podosta casha moram priznat.
A ako i raste ne bunim se.Samo da se nešto događa.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi vidio sam da si uletio u Viro po 17XX,koji ti je target?

Novac je kisik burze!


Plavi vidio sam da si uletio u Viro po 17XX,koji ti je target?

Prodao odmah drugi dan ujutro.
Vidjelo se nažalost da će padati, odlučili se fondovi malo istresti.
I gle je sad, 1542 kune.
[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close