Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ententinis:

A ovo su današnji dobitnici na ZSE[smiley16]

Mislim da je polako vrijeme za cash poziciju. Da nebi bilo “ko zadnji magarac…”.

Ti već jesi u kešu, zato i tako pišeš. Čini mi se da si se zeznuo. Cijene na burzi većine dionica su nam od prije 2 godine. kažem većine, imamo 450 dioničarskih društava. Još puno, puno toga treba ići gore.[smiley1][smiley1][smiley1]



Ti već jesi u kešu, zato i tako pišeš. Čini mi se da si se zeznuo. Cijene na burzi većine dionica su nam od prije 2 godine. kažem većine, imamo 450 dioničarskih društava. Još puno, puno toga treba ići gore.[smiley1][smiley1][smiley1]

Nisam, izlozen dionicama, hm, 98% [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Malo o trgovini na VERN-u

tko je danas prodao svojih 50 dionica (ako je usao za cca 20.000,00kn) zaradio je
za burek,cevape,pivu i polugodisnju pretplatu na PD.
Napomena(svi transakcijski troškovi uključeni)
[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

SNBA,dotakla 469,00[smiley2]

slatka:
“Ako nije tajna koju od tih 5 dijamantića kolegice???[smiley2]


…odgovor na privat………[smiley2]


SNBA,dotakla 469,00[smiley2]

Ispravak netocnog navoda 472,00Kn [smiley9]

mravak:

slatka:
“Ako nije tajna koju od tih 5 dijamantića kolegice???[smiley2]

…odgovor na privat………[smiley2]


i meni, i meni…[smiley2] nemam novaca, al me zanima dal je jedna od mojih[smiley11]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

SNBA,nešto se gomila kupnja,zadnja protrgovana 472,00[smiley7]


SNBA,nešto se gomila kupnja,zadnja protrgovana 472,00[smiley7]

Da najbolja dionica za gubljenje živaca…
Nadam se da nisam u pravo …. ovaj puta

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


SNBA,nešto se gomila kupnja,zadnja protrgovana 472,00[smiley7]

ajde da i ja na necemu zaradim[smiley2] i nije trebalo godinu dana kako kaze cayman[smiley11]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

SNBA,zadnja 477,99[smiley7]

Koji je rok za izvješća? 31.10.?

New Report

Close