Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ, RIBA… mini pokolj zadnjih dana. Ni ZABA nejde puno bolje. Nisu banke vise u modi izgleda.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


PBZ, RIBA… mini pokolj zadnjih dana. Ni ZABA nejde puno bolje. Nisu banke vise u modi izgleda.

ali kad krenu[smiley2]

Heaven or Las Vegas

A čuj Europu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

kod nas je obrnuto proporcionalno bez logike,kad izadje dobar FI cijena dolje i obrnuto.Kad u EU skace index kod nas pada i obrnuto[smiley7].Pa se ti snadji na nasoj burzi

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


A čuj Europu

Njih isto pere osebujan optimizam ko nas. Stizu katastrofalna izvjesca od banaka, a oni zazivaju FED da uskoci. Opet bu dolar na jos nize grane…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

A ovo su današnji dobitnici na ZSE[smiley16]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


A ovo su današnji dobitnici na ZSE[smiley16]

Mislim da je polako vrijeme za cash poziciju. Da nebi bilo “ko zadnji magarac…”.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mislim da je polako vrijeme za cash poziciju. Da nebi bilo “ko zadnji magarac…”.

Ako su i tim dionicama izađi, za neke nema brige.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mislim da je polako vrijeme za cash poziciju. Da nebi bilo “ko zadnji magarac…”.


….baš zanimljivo, skroz suprotno razmišljamo….ja sam dokupljivala, i to do zadnje lipe…[smiley1]


deimos: ” Mislim da je polako vrijeme za cash poziciju. Da nebi bilo “ko zadnji magarac…”. ” ….baš zanimljivo, skroz suprotno razmišljamo….ja sam dokupljivala, i to do zadnje lipe…[smiley1]

Ako nije tajna koju od tih 5 dijamantića kolegice???[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Koja glad se javila za IPKO, prvi nalog je sad 432 kom na 339,12 kn

900 kom na kupnji od 339 kn

Sve mi se čini ovo će tek počet rast, zeznuli se oni kaj su prodali !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

deimos:

Mislim da je polako vrijeme za cash poziciju. Da nebi bilo “ko zadnji magarac…”.

….baš zanimljivo, skroz suprotno razmišljamo….ja sam dokupljivala, i to do zadnje lipe…[smiley1]

Mora tako biti. Kad jedan prodaje, drugi kupuje. I obrnuto. Inace nema trgovine.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close