Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako nije sigurno, o čemu ti to?

Sigurno je, i još sutra se može prodati da bi se kupilo Atlantic u srijedu te će i tako biti.

U nekim bankama se je za HT moralo i 2 dana prije platiti. Nek ti iskusniji potvrde ako hoće. U pitanju je ako koja banka.


kolega tenkist, kad će već jednom ta ina gore??
lijepo ste dizali moje postove iz ožujka, a danas je cijena bliže onome što sam ja rekao i visinama koje ste vi prognozirali…do kada treba čekati kolega?

Mora da ste me zamijenili. Ja o Ini ne pišem ništa a i ne sjećam se da sam pisao. Ako i jesam koji post, onda je to bilo kontra Ine. Sorry!![smiley2]


beholder: ” kolega tenkist, kad će već jednom ta ina gore?? lijepo ste dizali moje postove iz ožujka, a danas je cijena bliže onome što sam ja rekao i visinama koje ste vi prognozirali…do kada treba čekati kolega? ” Mora da ste me zamijenili. Ja o Ini ne pišem ništa a i ne sjećam se da sam pisao. Ako i jesam koji post, onda je to bilo kontra Ine. Sorry!![smiley2]

joj fakat, ispričavam se kolega, zabunom sam upotrebio vaš cijenjeni nick, a u stvari sam trebao prozvati kolegu purgera…[smiley16]
greška nije bila namjerna, te se nadam da vas nisam previše uvrijedio.

VIADUKT je poludio………

Strašna kupnja na 4 500 ( 400 kom ), prodaje praktički i nema !

Hoće li i HDEL njegovim stopama !?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ipko

od 339 kn, 620 kom na kupnji !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


VIADUKT je poludio……… Strašna kupnja na 4 500 ( 400 kom ), prodaje praktički i nema ! Hoće li i HDEL njegovim stopama !?

HDEL je već ispred VDKT. HDEL na 2200 = VDKT na 4950

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Evo čim se pojavio prostor za eskploziju, pojavio se otpor … i to i rasponu od 4650 – 4900 …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

netko opasno štopa viadukt, ali neće moći još dugo!

tanga je centar svemira!

I Dalekovod opet najslabiji. Pa koji sam ja pehist. Nije mi jasan Vijadukt. 33 mil. gubitka na polugodištu. A Dalekovod ne može gore jer je imao slabiju dobit na polugodištu. Poslova ima više od bilo koga. Sve sam više sigurniji da ga gadno štopaju a dok ga puste idemo na 3000 kn. Strpljen, spašen.

SNBA,zadnja 465,00[smiley2]

fondovi ruše vern-u.
vjerojatno ode ispod 120,00

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


fondovi ruše vern-u. vjerojatno ode ispod 120,00

vec je ispod 120,00.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close