Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INA,na kupnji 995kom po 2700,00.Nova crta odbrane,nedaju ispod[smiley7]


moj komentar trgovanja je da već 40 minuta ne mogu trgovati, zaista neznam što je sa tom agencijom HITA, očito su imali veće oći od želuca i natrpali toliko novih korisnika pa ih sada ne mogu probaviti, eto od početka trgovanja danas su u prekidu, odlazim danas u pbz i sklapam ugovor sad mi je d o s t a.

Ne znam kako radi PBZ Investor jer ga nemam…. ali ako zoveš brokere isto ti je koma. Prvo javljaju poruku “SMIR nije dostupan”, a onda kad ih napokon dobiješ, na liniji čekaš užaaaasno puno. Ja sam u zadnjih par dana na liniji već triput čekala dulje od sat vremena i odustala. Da barem automat kaže: 72.-gi ste na liniji… pa bi čovjek znao… a ovako….
[smiley16][smiley16]

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

Tehnika kreće?

Heaven or Las Vegas

mA KOJE TRGOVANJE PA ZB-BROKERI SE UOPCE NE JAVLJAJU…………SRAMOTA JE… IH

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

šta je ovo urota brokera, promet 6 miliona, a svi brokeri prebukirani??

Tehnika kreće?

Pali motore………

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

pbz bezveze! sole nam pamet[smiley1]

dan je pametniji od noći


kako drhte ručice na INGR-i….

to je čini mi se sve igra velikih fondova i brokera velikih igrača

kad neku dionicu imaju u portfelju dižu cijenu do nebesa, ao onda je prodaju
poslije je lagano spuštaju i kupuju jeftinije[smiley3]

na VIRU klasična fora – rast čini se za sada odrađen prije FI. isto tako opet se potvrđuje moje mišljenje da ne treba odmah kupovati na horuk – barem meni se pokazalo da obično to i nije najbolja odluka.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Zlo mi je od našeg tržišta … koju god dionicu pogledam, same igrice … ja glasam da se naša burza preimenuje u Fond Stock Exchange …

Sve ide kontra razuma, što treba rasti pada, što treba pasti raste …

Dao bi sam sebi za pravo da fondovi straše ljude i mame ih u svoje portfelje …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


na VIRU klasična fora – rast čini se za sada odrađen prije FI. isto tako opet se potvrđuje moje mišljenje da ne treba odmah kupovati na horuk – barem meni se pokazalo da obično to i nije najbolja odluka.

Nije samo VIRO. Izgleda da je jak izlazak na puno dionica, a kupnja gubi dah.

Ne znam jel to možemo Svetozaru zahvalit.

No respect

Koji zaokret na burzonji. Izgleda da je pocela rasprodaja!

New Report

Close