Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DOW JONES završio sa -2,66% zbog straha od recesije.Znam da je nekima čudno što ovo pišem al nervoza i pesimizam će se prenjeti u europu i to već u ponedjeljak. Hoće li naši fond menađeri obraćati pozornost uskoro ćemo saznati!?!

zadnjih par dana ne drmaju ZSE fond menađeri nego “neki novi klinci”, njima će biti malo teže za objasniti što je korekcija i utjecaj hipotekarnih kredita na stock market u globalu, da naši fondovi počnu rasprodaju na ZSE mogu komotno staviti ključ u bravu

Heaven or Las Vegas

Tko je danas pomeo na THT-u zadnjih pola sata one količine?NE vjerujem da su “novi klinci”!!!
Neznam u čemu je caka da se pred kraj dana mete sve živo,to nije rijetkost u praksi!

Novac je kisik burze!


Tko je danas pomeo na THT-u zadnjih pola sata one količine?NE vjerujem da su “novi klinci”!!! Neznam u čemu je caka da se pred kraj dana mete sve živo,to nije rijetkost u praksi!

pogledaj na HT temi tko mete ovih dana, na današnji datum troje iz top 10 u velikom plusu,
ali dobar dio tog pometenog se vraća na tržište, ako zanemarimo promet HT-om, promet na ZSE je u zadnjem tjednu bio neprirodno visok a Crobex se jako dobro drži

Heaven or Las Vegas

moglo bi biti zatisje pred buru. (mislim na stagnaciju Crobexa)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


moglo bi biti zatisje pred buru. (mislim na stagnaciju Crobexa)

moglo bi biti, ali iskreno mislim da se ispod 5k ne vraćamo, nikakvi izbori bez obzira na ishod tu ne igraju preveliku ulogu, što se tiče US hipotekarnih kredita naglasak je na US a i EU tržište je itekako imalo vremena pripremiti se za moguće probleme

Heaven or Las Vegas

pri tome mislim i na nagli rast….

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

kakav nagli rast pa to smo se tek vratili na razinu nakon petomjesečne stagnacije.zadnji kvartal i prvi iduće su uvijek najplodnija razdoblja dakle kolege malo optimizma sve ide up.

p.s a i sanader je po anketama preuzeo vodstvo [smiley2]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Nikad ne treba dizati ruke od dobre dionice. Samo…kako znati da je dobra? Osim ako ne ulažemo u znanje.

S dužnim poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

Naše banke su nedavno osnovale neki fond koji će biti namjenjen za zaštitu tj osiguranje od možebitnih problema sa kreditima.
To je u svaku ruku pohvalno i povoljno utječe na sigurnost našeg tržišta kapitala od problema vezanih za finacijski sektor.

Čitao sam jednu knjigu u kojoj je bilo opisvano koje dionice treba kupiti, tj na koje sve stvari bi se trebalo obratti pažnja prilim kupnje dionica. To je kao neka analiza poduzeća

Mislim da je bilo oko 100 pitanja koja bi trebalo postavit prije kupnje ..
npr.

Tržišni udio, koliko godina je nepromjenjen menađment, i takva pitanja.

dal zna netko ,,ili koja je to bila knjiga ,,nikako da se sjetim

Mislim da je došao red na prehrambeni sektor,da malo potegne.Sve vijesti o poskupljenju hrane i analize govore u prilog tome.

u Zagrebu pada kiša, a vani indeksi

http://uk.finance.yahoo.com/m2.php

Heaven or Las Vegas

New Report

Close