Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

P O T C J E N J E N A !!!!

P.S. Isto su mi danas oči zasuzile kad je pala 2.5%.[smiley2]

nathan47:

Fedor: ” Po mojoj formuli trziste je precijenjeno 10-15%. ” Zar samo? ja bih prije reko 20-25%, ma zasto sitnicarimo nek bude 30% tja ljudi smo, nismo konobari[smiley2]

da, samo koje dionice? ja mislim da su npr. lvcv, fnvc ili arnt podcijenjene. pitaj znanca za tankersku.

Bas te spominje Nathan47.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


P O T C J E N J E N A !!!! P.S. Isto su mi danas oči zasuzile kad je pala 2.5%.[smiley2]

Moja isprika svima. Trudim se pisati pravopisno točno, stavljati zareze gdje treba i pisati pravilne zavisno složene rečenice. Sve kako me je moj profesor u gimnaziji naučio.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


P O T C J E N J E N A !!!!

P.S. Isto su mi danas oči zasuzile kad je pala 2.5%.[smiley2]

Da Bog da pala i vise prokleta bila
Pozdrav

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Btw. probao sam napisati u Winwordu «podcijenjena ili potcijenjena». Podcrtao je «potcijenjena».

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nathane budeš ti skoro pjevao: Kad naša TNPL plovi plovi i novce lovi, na jarbolima stojimo mi !( dioničari )


Nathane budeš ti skoro pjevao: Kad naša TNPL plovi plovi i novce lovi, na jarbolima stojimo mi !( dioničari )

Sve se meni cini da cu ja pjevati kad nasa TNPL tone, tone i zivce cupa, na jarbolima vjesamo se mi (dionicari)

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

rocky:

Napeto u Budimpesti,arapi hoce napasti Papu,napetost izmedju Irana i SAD.Teško da će se burze “zeleniti”!!!

Evo danas i Tajvan zajebava, sad nasli radit vojni udar. Google oso dole 5%, a ja vec izabrao opremu za novi M6. [smiley2][smiley2][smiley2]

A ja mislio Tajland[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.


znanac: ” Nathane budeš ti skoro pjevao: Kad naša TNPL plovi plovi i novce lovi, na jarbolima stojimo mi !( dioničari ) ” Sve se meni cini da cu ja pjevati kad nasa TNPL tone, tone i zivce cupa, na jarbolima vjesamo se mi (dionicari)

nije ni cudo sto ne raste kad imaju jarbole na brodovima…
i jedra????[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Istra 2002. imala tri, a sada ima 13 hotela s četiri zvjezdice

20.9.2006 7:30:00 | Powered by poslovni.hr
Istarska županija u osam mjeseci ove godine ostvarila je 15,190.948 turističkih noćenja i 2,163.828 posjetitelja, što je jedan posto više nego prošle godine. Za prvih sedam mjeseci povećanje je iznosilo pet posto u odnosu na lani, ali je kišovit kolovoz kao najjači mjesec po posjeti gostiju, sa samo deset sunčanih dana, istopio prethodni rezultat. Financijski rezultati bit će povoljniji, rečeno je na sjednici Poglavarstva Istarske županije. Još …

ETO KAMO TREBA ULAGATI !!! [smiley1]

molim one iskusnije za mišljenje. da li se danas može očekivati pozitiva indexa? mislim, ipak je danas sunčano vani.

Da se nadovezem jos na TNPL…
usao sam na cca 2930…izasao na 3350, pa usao na 3150, pa izsao na 3400…
Drzati je cijelo vrijeme…nije dobro[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close