Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mmstanic: ” ententinis: ” Pa slab dolar i je uzrok rasta nafte. U eurima ne izgleda tak skupo ” Tko je poskupio moj kruh te ja pitam kolega???? ” Kinezi.

???? Opet piješ pa me bockaš. Ja pitam ozbiljno? Koji je rast svjetske inflacije, u Njemačkoj su sa DM prešli na € i to je to? Pa to je isto inflacija….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


deimos: ” mmstanic: ” ententinis: ” Pa slab dolar i je uzrok rasta nafte. U eurima ne izgleda tak skupo ” Tko je poskupio moj kruh te ja pitam kolega???? ” Kinezi. ” ???? Opet piješ pa me bockaš. Ja pitam ozbiljno? Koji je rast svjetske inflacije, u Njemačkoj su sa DM prešli na € i to je to? Pa to je isto inflacija….

On to ozbiljno

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Amerima se u medjuvremenu stanje pogorsava. Dok mi cakulamo. Crvenilo na sve strane.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ni “zelena” energija ne pomaze… Sad sve zemlje daju subvencije za neke repice i suncokrete i sto ja znam sto od ceg se radi biodizel. Naravno da svi sad to sade umjesto zita.

Stvar je u velikim burzovnim igračima koji kontroliraju cijelo svjetsko gospodarstvo i naravno manipuliraju sa svim i svačim. Netko želi postati svjetski gazda za sve,tako da može zarađivati bilione…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


On to ozbiljno

ja sam uvijek ozbiljan..[smiley4]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

deimos:

mmstanic: ” ententinis: ” Pa slab dolar i je uzrok rasta nafte. U eurima ne izgleda tak skupo ” Tko je poskupio moj kruh te ja pitam kolega???? ” Kinezi.

???? Opet piješ pa me bockaš. Ja pitam ozbiljno? Koji je rast svjetske inflacije, u Njemačkoj su sa DM prešli na € i to je to? Pa to je isto inflacija….

Ma ozbiljno. Sto mislis, da Kinezi sa takvim industrijskim rastom ne zele jesti nesto osim rize?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Sto mislis, da Kinezi sa takvim industrijskim rastom ne zele jesti nesto osim rize?

Samo kad bi htjeli staviti umak na rižu trebali bi tri put više raditi. Ubosti će oni SAD onim obveznicama što posjeduju..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Amerima se u medjuvremenu stanje pogorsava. Dok mi cakulamo. Crvenilo na sve strane.

Njihov problem što su im 3Q rezultati loši.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


ententinis: ” On to ozbiljno ” ja sam uvijek ozbiljan..[smiley4]

Mislio sam na to da kolega deimos misli ozbiljno

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


deimos: ” Amerima se u medjuvremenu stanje pogorsava. Dok mi cakulamo. Crvenilo na sve strane. ” Njihov problem što su im 3Q rezultati loši.

I što su bahatiji od nas pa žele svaku godinu 100% prinosa,dosta je bilo,oni već 100 godina zarađuju na burzi,mi smo tek počeli..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

DOW JONES na -2% zasada,ulagači razočarani zaradama i rast cijene nafte,ima još sat vremena trgovanja,ako ovako ostane pesimizam se neminovno širi sljedeći tjedan na europu i naravno Londonsku burzu.Nadam se da THT neće u Londonu zaroniti!

Novac je kisik burze!

DOW JONES završio sa -2,66% zbog straha od recesije.Znam da je nekima čudno što ovo pišem al nervoza i pesimizam će se prenjeti u europu i to već u ponedjeljak.
Hoće li naši fond menađeri obraćati pozornost uskoro ćemo saznati!?!

Novac je kisik burze!

New Report

Close