Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dow Jones roka -1,4%.Cijena nafte raste,nervoza kod ulagača!!! p.s. znam da ovo nema veze s Lijepom našom[smiley1]

nafta će na 100$,plaćati ćemo benzin 12 kuna,odavno se o tome priča. U slijedćih 5 godina ćemo vidjeti kako izgleda nastup svjetske krize,samo e nadam da neće trajati duže od 5 godina…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


nafta će na 100$,plaćati ćemo benzin 12 kuna,odavno se o tome priča. U slijedćih 5 godina ćemo vidjeti kako izgleda nastup svjetske krize,samo e nadam da neće trajati duže od 5 godina…

Dolar je dosta otklizao, zato rast nafte toliki. Ali da cijena dugorocno ide gore bez obzira na dolar, to stoji. Super pa ameri placaju 2.5$ za galon (3.8l). Mamu im njihovu…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


mmstanic: ” … nafta će na 100$,plaćati ćemo benzin 12 kuna,odavno se o tome priča. U slijedćih 5 godina ćemo vidjeti kako izgleda nastup svjetske krize,samo e nadam da neće trajati duže od 5 godina… ” Dolar je dosta otklizao, zato rast nafte toliki. Ali da cijena dugorocno ide gore bez obzira na dolar, to stoji. Super pa ameri placaju 2.5$ za galon (3.8l). Mamu im njihovu…

da samo što neće Ameri biti pušing nego opet mi. Zamisli da kruh i mlijeko dođu na 12 kuna,struja će poskupiti,pa ljudi će nam se po ulici ubijati..ne miriše na dobro,treba kupovati rižu,brašno i ulje…[smiley2][smiley10]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


deimos: ” mmstanic: ” … nafta će na 100$,plaćati ćemo benzin 12 kuna,odavno se o tome priča. U slijedćih 5 godina ćemo vidjeti kako izgleda nastup svjetske krize,samo e nadam da neće trajati duže od 5 godina… ” Dolar je dosta otklizao, zato rast nafte toliki. Ali da cijena dugorocno ide gore bez obzira na dolar, to stoji. Super pa ameri placaju 2.5$ za galon (3.8l). Mamu im njihovu… ” da samo što neće Ameri biti pušing nego opet mi. Zamisli da kruh i mlijeko dođu na 12 kuna,struja će poskupiti,pa ljudi će nam se po ulici ubijati..ne miriše na dobro,treba kupovati rižu,brašno i ulje…[smiley2][smiley10]

Prošla su ta vremena kad su cijene nafte imale ogroman utjecaj na ekonomiju.
Samo pogledajte koliko je cijena otišla gore u zadnjih par mjeseci a da nije imala nikakav utjecaj

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Prošla su ta vremena kad su cijene nafte imale ogroman utjecaj na ekonomiju.
Samo pogledajte koliko je cijena otišla gore u zadnjih par mjeseci a da nije imala nikakav utjecaj

Nisu prosla ta vremena, nego dolar kontinuirano klizi. Pa neutralizira veci dio rasta. Jos uvijek je cijena nafte na relativno niskoj razini, ako se uskladi sa inflacijom, rastom BDP-a i slicno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



da samo što neće Ameri biti pušing nego opet mi. Zamisli da kruh i mlijeko dođu na 12 kuna,struja će poskupiti,pa ljudi će nam se po ulici ubijati..ne miriše na dobro,treba kupovati rižu,brašno i ulje…[smiley2][smiley10]

Da, commodities su sad “in”. Eto srbi otvorili neku burzu. Mozda da se prebacimo tamo? Srecom pa kruh ne jedem, a mlijeko ne pijem. [smiley1] A nista, jest cemo kolace ako poskupi kruh.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


A nista, jest cemo kolace ako poskupi kruh.

[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Prošla su ta vremena kad su cijene nafte imale ogroman utjecaj na ekonomiju. Samo pogledajte koliko je cijena otišla gore u zadnjih par mjeseci a da nije imala nikakav utjecaj

Prije par godina,znači 2-3 kruh je koštao 4,5 kn,a sada 7,5…inflacija raste i to je to,a rast cijene nafte samo je još jedan okidač….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Pa slab dolar i je uzrok rasta nafte.
U eurima ne izgleda tak skupo

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Pa slab dolar i je uzrok rasta nafte. U eurima ne izgleda tak skupo

Tko je poskupio moj kruh te ja pitam kolega????

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ententinis:

Pa slab dolar i je uzrok rasta nafte. U eurima ne izgleda tak skupo

Tko je poskupio moj kruh te ja pitam kolega????

Kinezi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ni “zelena” energija ne pomaze… Sad sve zemlje daju subvencije za neke repice i suncokrete i sto ja znam sto od ceg se radi biodizel. Naravno da svi sad to sade umjesto zita.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close