Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uložiti pa čekati kakve ostatke ćemo dobiti? Ni govora! gubljenje mog dragocijenog vremena.


Šta netko uopće misli to kupovati kraj svih ljepota na ZSE?

Rekao sam mini korekcije.

Nabroji neke ljepotice[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ima li netko pametan komentar na zadnje poteze kd investmentsa – izlaze gotovo svih dionica, što ukoliko nije igra baš i nije obećavajuće …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Ima li netko pametan komentar na zadnje poteze kd investmentsa – izlaze gotovo svih dionica, što ukoliko nije igra baš i nije obećavajuće …

Čuj, znam samo da im je prije dva dana počeo raditi novi fond pod imenom Nova Europa
tako da je moguće da prodaju i kupuju za taj novi fond.
Počeli su prodavati na dionicama koje ja pratim prije dva dana.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Jel mi netko može reći ima li kod nas negdje na Internetu (za dionice koje kotiraju na ZSE) baza podataka dionica preko koje bi se moglo pretraživati, filtrirati, sortirati dionice prema kriterijima koje mi zadamo?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Želima svima uspješan dan.

"Ako ne možete promjeniti smjer vjetra, promjenite položaj svojeg jedra."

C/P sa http://www.zse.hr
Croatia Airlines d.d. i Mediteranska plovidba d.d. – Obustava trgovanja
(2007-10-18)

Sukladno članku 198. Pravila Zagrebačke burze privremeno se obustavlja trgovina redovnim dionicama Croatia Airlines d.d. i Mediteranska plovidba d.d.

Redovna dionica Croatia Airlines ostvarila je 17.10.2007. porast od 188,19% u odnosu na prethodni trgovinski dan dok je redovna dionica Mediteranske plovidbe d.d. 17.10.2007. ostvarila porast od 350,00% u odnosu na prethodni trgovinski dan.

Zagrebačka burza je tijekom dana 17.10.2007. tražila očitovanje od gore navedenih društava. Društvo Croatia Airlines d.d. očitovalo se u 17.10.2007. u 15:31 da nema novih materijanih činjenica koje su mogle utjecati na porast cijene. Društvo Mediteranska plovidba d.d. očitovalo se 18.10.2007. u 08:55 da nema novih materijanih činjenica koje su mogle utjecati na porast cijene.

Radi sprečavanja štete za investitore, odnosno sprečavanja narušavanje povjerenja u trgovinu vrijednosnim papirima obustavlja se trgovanje gore navedenim vrijednosnim papirima do daljnje obavijesti.

U jučerašnjim vjestima bilo je objavljeno da su u mučke bili upleteni i neki od brokera??

ATPL

2,5 mil. prometa u prvih 8 minuta, sve p asku !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

opasno je na atpl..već skoro ..je 2 milje

koja je kvaka sa ATPL ?
znam da je staro zeljezo poskupilo, al njihovi bi brodovi trebali biti od bakra za ovakav rast [smiley2]

vidi otvaranje na THNK[smiley7]

Heaven or Las Vegas

ATPL

8 mil. kuna prometa za 45 minuta , nije loše !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


koja je kvaka sa ATPL ? znam da je staro zeljezo poskupilo, al njihovi bi brodovi trebali biti od bakra za ovakav rast [smiley2]

ma tko ce ga znati, da nije neki novi brod u pitanju?

[smiley1]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close