Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bogami se udara po DIOK asku. cini mi se da ovo nisu sve “mali investitori”…

two bad....milosh dead


Da li bi netko mogao postati sve cijene sa VSE? Bio bih zahvalan. Nevjerojatno, čiatvo ljeto imam mostić i atm i nijedanput nije zaštekalo da se cijene nebi mogle vidjeti na internetu. A čim ga drugi dan nemam , sve ode u p.m.
i sad sam potpuni slijepac dok bi mi najviše trebalo. Nisu li nam ovo namjerno zablokirali??? [smiley3]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

dosta čišćenja na 392 ht-a danas……..


i danas se praši po adpl

Da, ovo je najveći promet na ADPL u zadnje vrijeme, a i ne sjećam se kada smo zadnji puta vidjeli 260 kn?

na tnpl se nema više skoro što prodavati…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ljudi…ovo je bolesna euforija.Pomalo me i strah ovoga.Mislim se da izađem sad i kupim si kuću?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Ljudi…ovo je bolesna euforija.Pomalo me i strah ovoga.Mislim se da izađem sad i kupim si kuću?

Ako ti je to bio cilj, zašto ne?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ovo je ludnica od trzista,konacno da i mi nesto vrijedimo.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

budjenje na transici. ne dajte da ju sruse!!

Bojim se da si zakasnio sa apelom, znao sam da nista od transice. Mislim da ce to jedan dan, ko zna kad skociti na jedno 50.000 ali sa takvim blokadama da se nitko nece uspjeti ukrcati a ovo sve između su cimanja na koja se ne treba obazirati.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


bogami se udara po DIOK asku. cini mi se da ovo nisu sve “mali investitori”…

Sad buju daytraderi udarali i po bidu! [smiley6]

Na IPKK veliki promet,sve se čisti po asku,daleko je odmakao VIRO (300 kn po dionici).

New Report

Close