Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A kak je tek lijepo kad crobex pada, a portfelj nezadrživo raste.

IPKO rulez 🙂

I love the Smell of Profits in the Morning

mreich:

A kak je tek lijepo kad crobex pada, a portfelj nezadrživo raste.

I to tamo gdje je najdeblje.

To se i meni događa jučer i prekjučer. A došao je red i na nelikvidne koje su bile podcjenjene. Još čekam banke i turiste. Možda danas krenu.

I ja, naročito banke.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Hahahaha:

Kupnja – HT-R-A
70 1.400,01
50 396,00
617 390,00
464 389,00
157 388,00

Prodaja – HT-R-A
151 385,00
50 386,98
116 386,99
466 387,00
63 387,53

Ignore: KressoM, delux

CRAL i MDPL blokirani [smiley2]

No respect


CRAL i MDPL blokirani [smiley2]

Za kupce to nije ni loše, bar neće cijena više padati što bi inače bilo neminovno.

Ignore: KressoM, delux


SLK: ” CRAL i MDPL blokirani [smiley2] ” Za kupce to nije ni loše, bar neće cijena više padati što bi inače bilo neminovno.

Ne bi baš rekel

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Croatia Airlines d.d. i Mediteranska plovidba d.d. – Obustava trgovanja
(2007-10-18)

Sukladno članku 198. Pravila Zagrebačke burze privremeno se obustavlja trgovina redovnim dionicama Croatia Airlines d.d. i Mediteranska plovidba d.d.

Redovna dionica Croatia Airlines ostvarila je 17.10.2007. porast od 188,19% u odnosu na prethodni trgovinski dan dok je redovna dionica Mediteranske plovidbe d.d. 17.10.2007. ostvarila porast od 350,00% u odnosu na prethodni trgovinski dan.

Zagrebačka burza je tijekom dana 17.10.2007. tražila očitovanje od gore navedenih društava. Društvo Croatia Airlines d.d. očitovalo se u 17.10.2007. u 15:31 da nema novih materijanih činjenica koje su mogle utjecati na porast cijene. Društvo Mediteranska plovidba d.d. očitovalo se 18.10.2007. u 08:55 da nema novih materijanih činjenica koje su mogle utjecati na porast cijene.

Radi sprečavanja štete za investitore, odnosno sprečavanja narušavanje povjerenja u trgovinu vrijednosnim papirima obustavlja se trgovanje gore navedenim vrijednosnim papirima do daljnje obavijesti.

No respect

necemo valjda opet DIOK u blokadu[smiley5] dajte ljudi pomalo….[smiley11]

two bad....milosh dead

ATPL, borba za kotu 3 700 !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

IGH šiša HT po prometu za cca 4mil kuna. ZAKON

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Jel to Atln u blokadi?[smiley2]

New Report

Close