Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je to sa Biznis investitorom danas’ Još ništa ne prikazuje za DLKV a i za većinu ostalih dionica?

tenkista:

I još nešto. Još uvijek ima više od 50% dionica kojima je cijena manja nego prije godinu dana. Što je sa hotelijerima, nakim bankama, Beljem..itd? Tko je podigao Crobex? Brodari, luke, građevinci i poneki zalutali Viro i sl. Što s ostalima granama? Tržište tek treba rasti a ovi spomenuti što su otišli u nebo nek se malo skorigiraju. Osim DLKV koji je najmanje od rastao od građevinaca u ovoj godini.

Tenkista, HDEL, IGH, VDKT će i dalje gore, ne moras drukat protiv drugih građevinaca ako imas samo DLKV
[smiley1]

Imam i MBTN![smiley1][smiley1][smiley1]
Nego, koliki je Crobex trenutno?

CROBEX INDEKS
http://investor.business.hr/index.html
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=CRO:IND

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


zmrklic: ” tenkista: ” I još nešto. Još uvijek ima više od 50% dionica kojima je cijena manja nego prije godinu dana. Što je sa hotelijerima, nakim bankama, Beljem..itd? Tko je podigao Crobex? Brodari, luke, građevinci i poneki zalutali Viro i sl. Što s ostalima granama? Tržište tek treba rasti a ovi spomenuti što su otišli u nebo nek se malo skorigiraju. Osim DLKV koji je najmanje od rastao od građevinaca u ovoj godini. ” Tenkista, HDEL, IGH, VDKT će i dalje gore, ne moras drukat protiv drugih građevinaca ako imas samo DLKV [smiley1] ” Imam i MBTN![smiley1][smiley1][smiley1] Nego, koliki je Crobex trenutno?

0,16% 17.10.07. 11:05

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Stvari treba promatrati pozitivno.
Lijepa prilika za dokup na puno dionica.

Majka Hrabrost u akciji na CRAL !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Zna li netko što se događa s CRAL-om?

Prije par dana išao u minus 40% a onda 1000% gore


Majka Hrabrost u akciji na CRAL ! [smiley2]

I otac Glupost…

Ignore: KressoM, delux

…Nije valjda da je dio ekipe počeo kapitalizirati dobit i spremat pare za Atlantic. Ako je to na djelu onda je to neviđena glupost….dobit će samo mrvice..[smiley8]


Zna li netko što se događa s CRAL-om?

Prije par dana išao u minus 40% a onda 1000% gore

Kolega to se zove “tko zadnji magarac”. Vidjeno x puta vec

Ista stvar kao i na pounju prije par tjedana. Netko je zaradio, a netko je napravio veliku glupost.
Sada je isti modus operandi. Sretno vam s ovom dionicom

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Jooj kad samo pogledam na koliko dionica je postavljena nagazna mina, zaba, adpl, dlkv, … jooj kako će to odjeknuti kada pukne … što (do)kupiti?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close