Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim opet neki sanjaju o korekciji. Samo naprijed, i ja sam dizao zaradu od 30-50 % dok sam bio početnik. A za par mjeseci otišlo gore 300-500 %. Bez mene.
Nego zna li netko da li se može podići kredit za stan a da se u zalog daju dionice, npr. u PBZ-u? Ima li posebna tema za to?

Ako netko zna, u što ulaže Hrvatski mirovinski fond i preko koga ulaže?

hvala

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Vidim opet neki sanjaju o korekciji. Samo naprijed, i ja sam dizao zaradu od 30-50 % dok sam bio početnik. A za par mjeseci otišlo gore 300-500 %. Bez mene. Nego zna li netko da li se može podići kredit za stan a da se u zalog daju dionice, npr. u PBZ-u? Ima li posebna tema za to?

ma ne sanjam o korekciji, samo izvjestavam, mozda nekog i to zanima.ako si ostvario zaradu od 500 % svaka cast. ja nemam zivaca za to.znas ono, zarada nije zarada dok ju ne realiziras, kad mi portfolio skoci 70% u ultrakratkom roku svrbe me prsti,morat cu upisati tecaj meditacije.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

mlatnes jednog erdingera tamnog ohladenog na 4*c i nemoras na meditaciju

ne mari za male stvari i ostat ce male


mlatnes jednog erdingera tamnog ohladenog na 4*c i nemoras na meditaciju

mlatnem ja i vise od jednog[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Igleda da se IPKK pokrenuo nakon što sam se ovdje požalio na njega [smiley1]
IGH 20 milja s prosjekom 13200 [smiley1][smiley1]
Moram ovdje još jednom zamoliti staru mrcinu KOEI da se pokrene [smiley1]

Ja očekujem da tržište poraste kad mi iskusniji počnemo prodavati HT a to ne bude prije 450 kn. Tada za tu lovu kupujemo druge dionice. Znači očekujem porast tržišta a ne pad, kao neki što su ovih dana prodavali pa sad drukaju za dolje. Kupovat će oni sad skuplje kao i ovi što su prodavali ostale dionice da bi kupili HT a sad se vraćaju na 50% skuplje cijene i nabijaju glavom o zid.

450 kuna je premali target za HT.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dow -0,51%
NAS -0,58%
NIK -1,07%

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

I još nešto. Još uvijek ima više od 50% dionica kojima je cijena manja nego prije godinu dana. Što je sa hotelijerima, nakim bankama, Beljem..itd?
Tko je podigao Crobex? Brodari, luke, građevinci i poneki zalutali Viro i sl. Što s ostalima granama? Tržište tek treba rasti a ovi spomenuti što su otišli u nebo nek se malo skorigiraju. Osim DLKV koji je najmanje od rastao od građevinaca u ovoj godini.


I još nešto. Još uvijek ima više od 50% dionica kojima je cijena manja nego prije godinu dana. Što je sa hotelijerima, nakim bankama, Beljem..itd? Tko je podigao Crobex? Brodari, luke, građevinci i poneki zalutali Viro i sl. Što s ostalima granama? Tržište tek treba rasti a ovi spomenuti što su otišli u nebo nek se malo skorigiraju. Osim DLKV koji je najmanje od rastao od građevinaca u ovoj godini.

Tenkista, HDEL, IGH, VDKT će i dalje gore, ne moras drukat protiv drugih građevinaca ako imas samo DLKV
[smiley1]

gdje se može pratiti kretanje crobexa u najrealnijem vremenu ako nemamo(trenutno) mostić’ Hvala!

New Report

Close