Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tržište nije tako loše.
Ovisi koje dionice gledamo dok o tržištu govorimo.
Ukoliko promatramo Industrogradnju, Transadriu, Badel,Elektropromet,Finvest,Zlatni rat,Jadroagent,Slavoniju modnu konfekciju,TEP,.Jadranski naftovod,Hrvatske duhane…možemo reći da je tržište dobro.
Međutim ako govorimo o Đuri Đakoviću holding,Korifeju,Plivi,Diokiju,AD Plastici,Hotelima Rbac,Belju….e,onda je već druga priča.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

ne, samo mislim da ste vise dosadili i Bogu i vragu

p.s. evo nesto sto me bas oraspolozilo… preporucljivo samo onima sa flat rateom i brzom vezom[smiley2]

http://www.tportal.hr/automobili/autovijesti/page/2006/09/19/0305006.html

Dobar link.

No respect

ne, samo mislim da ste vise dosadili i Bogu i vragu

p.s. evo nesto sto me bas oraspolozilo… preporucljivo samo onima sa flat rateom i brzom vezom[smiley2]

http://www.tportal.hr/automobili/autovijesti/page/2006/09/19/0305006.html

Dobar link.

No respect

Kako se samo crveni danas na ZSE, stiže lagana korekcija izgleda

Stiže, ali lagana i kratkotrajna.

No respect

zasto mislis da ce bit lagana korekcija?

cini mi se da bi moglo ici do nekih 10 %…

kaka su ostala misljenja?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Mislim da će biti lagana i kratkotrajna zbog skorašnjeg kraja 3Q i dobrih rezultata. Toliko za javnost…[smiley1]

No respect

Napeto u Budimpesti,arapi hoce napasti Papu,napetost izmedju Irana i SAD.Teško da će se burze “zeleniti”!!!

Novac je kisik burze!


Mislim da će biti lagana i kratkotrajna zbog skorašnjeg kraja 3Q i dobrih rezultata. Toliko za javnost…[smiley1]

..to sam i ja zadnji put mislio. No ovaj put sam značajno pobošljo poziciju u cashu [smiley2]

I moja lova je spremna, rasprodao dosta toga, mislim da ćemo uskoro moći u jeftini shopping.

Umjesto što se tu samnom igrate kolega nathančetrdesetsedam , pogledajte što se dešava na burzi.
Sve se crveni.
Blago nama koji smo 95-100% u dionicama

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Napeto u Budimpesti,arapi hoce napasti Papu,napetost izmedju Irana i SAD.Teško da će se burze “zeleniti”!!!

Evo danas i Tajvan zajebava, sad nasli radit vojni udar. Google oso dole 5%, a ja vec izabrao opremu za novi M6. [smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close