Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promet ZSE + “VSE” već 140 mil kn !!! A mnogi od nas mogu samo gledati kako se fondovi krcaju jer ne možemo uopće do brokera!

Ignore: KressoM, delux

Stigo Ledo Zviijezdu !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Meni PBZ Investor malo štopa prilikom zadavanja naloga ali brokeri rade ažurno kad prime nalog, tako da sam jos dokupio ATPL unatoč onima koji pokušavaju promijenit smjer kretanja cijene u odnosu na BDI indeks!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Izašlo FI za 3Q za LEDO u 12.58 …[smiley2][smiley2][smiley2] Vidi na Mostichu[smiley7]

Na stranicama zse nema izvještaja, bar za sada, koliko ja vidim. Di je izašao taj izvještaj?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Alamo: ” Izašlo FI za 3Q za LEDO u 12.58 …[smiley2][smiley2][smiley2] Vidi na Mostichu[smiley7] ” Na stranicama zse nema izvještaja, bar za sada, koliko ja vidim. Di je izašao taj izvještaj?

Ma nije nigdje izišao službeno, ali su ga neki izgleda već vidjeli pa ovako kupuju ko da sutra neće biti.
Insideri. [smiley16]

Pessimism Is Your Friend


fin_čovjek: ” Alamo: ” Izašlo FI za 3Q za LEDO u 12.58 …[smiley2][smiley2][smiley2] Vidi na Mostichu[smiley7] ” Na stranicama zse nema izvještaja, bar za sada, koliko ja vidim. Di je izašao taj izvještaj?” Ma nije nigdje izišao službeno, ali su ga neki izgleda već vidjeli pa ovako kupuju ko da sutra neće biti. Insideri. [smiley16]

Aha. To mi se nekako i činilo iz vašeg posta, ali sam htio biti siguran[smiley2]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Promet ZSE + “VSE” već 140 mil kn !!! A mnogi od nas mogu samo gledati kako se fondovi krcaju jer ne možemo uopće do brokera!

utjecaj politike na tržište kapitala.zaključak da mogu oni koji imaju da imaju još više. potpis drivo[smiley1]

dan je pametniji od noći



Ma nije nigdje izišao službeno, ali su ga neki izgleda već vidjeli pa ovako kupuju ko da sutra neće biti.
Insideri. [smiley16]

Bit ce da je na nekom forumu osvanuo, ko prethodni… [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Koliko loših, drhtavih ručica na tržištu!
Kad se malo prati trgovina i analiziraju transakcije i ostalo, vidi se svega i svačega. Čim dionica padne 1-2%, odmah panika i prodaja. Isto tako čim krene malo više rasti svi opet nahrupe na tu stranu i stanu iracionalno kupovati. Kao da će se sve što se ima odigrati na burzi dogoditi upravo danas i samo danas. Kao da nema sutra…


Pokušaj štopanja rasta cijene ATPL………..u jednom danu povećan broj naloga na prodaju za 1000 kom, te je sada omjer k, p 3:1 Da mi je znat kak će zaustavit rast BDI indexa !? [smiley1][smiley2]

koliki je sad , a koliko bio prije 1, 6 ,9 mjeseci??

Moze li mi netko objasniti sta se dogodilo s CRAL R-A ????????HVALA[smiley2]

MOGU JA,UŠLA NA 360 PROŠU SRIJEDU I JUČER SVA SRETNA PRODALA PO 600 A DANAS…………………..

New Report

Close